Blog

Kategorie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Skutečnost, že se něco děje s počasím v našich končinách je stále jasnější. Překonávají se nové a nové teplotní rekordy maximální teploty, v létě dělají Hliníková pergolastarosti přívalové deště, jaro a podzim jako kdyby neexistovaly.

 

Cítíte jaro ve vzduchu stejně jako my?

 

První informace o paravány pocházejí již ze 4. století před naším letopočtem a jsou z Číny. V té době to byly spíše nádherné umělecká díla vyřezávané ze vzácných tropických dřevin. Kvůli své váze se s nimi těžko manipulovalo a většinou trvale stáli na jednom místě. 

 

Zahrada, terasa, gril, zahradní nábytek .... Máte pocit, že vám ještě něco chybí? No přece hliníková pergola! Víte proč? Hlinikové pergoly se momentálně těší velké popularitě a oblibě.

 

Máte rádi exotický nábytek tak jako my? Věříme že ano, protože přírodní ratanový nábytek se v tomto období těší stále větší oblibě.

 

Každý z nás zažil ten pocit letních prázdnin, kde jsme zažívali ty nejkrásnější dětské zážitky v starém domě u našich rodičů. Nebo si připomeňme dlouhé zimní večery když jsme otravovali starého otce, který četl knihu v starém ratanovém houpacím křesle.

 

 

Retro nábytek do restaurace i kavárny

 

Při stravování už dávno nejde jen o to abychom se dobře se najedli. Ve skutečnosti jsou to vysoce společenské akce, které spojují rodinu, přátele, známé nebo obchodní partnery.

 

Ratanové lehátka a nábytek z umělého ratanu pro wellnes

Slovo wellness má v anglickém jazyce mnohem širší význam než v jakém se používá v našich končinách. Wellness znamená, že žijete ve stavu optimálního zdraví, pohody a vitality a investujete peníze, čas a energii do věcí, které vám je pomáhají dosáhnout a udržet.

 

Zahradní nábytek a zahrada - důležitá je symbióza Jak řekl Cicero, člověk potřebuje k životu zahradu a knihu. Žijeme v krásné přírodní scenérii, v níž máme příležitost uklidnit své nervy a najít životní rovnováhu.

 

Při koupi svítidla na terasu se raději nespoléhejte na náhodu.

Vnější osvetlení je neustále vystaveno faktorům, které mohou nepříznivě ovlivnit jeho stav.

 

Asi jste již uvažovali o použití vyplétaného nábytku ve vaší domácnosti? Nejste v tomto směru žádnou výjimkou.

 

Asi jste již uvažovali o použití vyplétaného nábytku ve vaší domácnosti? Nejste v tomto směru žádnou výjimkou.

 

Zahradní sedací souprava MILANOS otázkou, jaký vhodný zahradní nábytek si vybrat, se setkáváme prakticky dennodenně.
Při své práci s našimi zákazníky jim vždy položíme následující otázky: 
Kde chcete mít umístěný nábytek? Je místo kde bude nábytek umístěn překryté? Jaký materiál si přejete zvolit?
Je to jen pár otázek z mnoha, které při komunikaci se zákazníky používáme. A právě tyto mají být ty rozhodující, které je třeba zvážit při koupi zahradního nábytku. V následujícím článku si probereme jednotlivé možnosti.

 

Asi jste již uvažovali o použití vyplétaného nábytku ve vaší domácnosti? Nejste v tomto směru žádnou výjimkou.

 

Závěsné ratanové křeslo UOVOPři zařizování zahrady nebo terasy zvažte zda k sestavě zahradního nábytku nebude vhodným doplňkem i závěsné ratanové křeslo. Je ideálním řešením i v případě pokud vás limituje prostor. Můžete ho mít i na menším balkoně a dá se využít i při zařizování dovolenkového apartmánu. Na stránce www.drstudio.cz máme několik alternativ řešení. Vsaďte na jeden silný, výrazný prvek, který oživí váš prostor.

 

Slevy na zahradní nábytekProvence je jedna z nejznámějších a také nejvíce navštěvovaných oblastí Evropy. Není se čemu divit. Azurové pobřeží se středisky Nice, Cannes, St. Tropez, na pozadí předhůří Alp a mezi tím nádherná krajina s množstvím malebných městeček a vesniček.

 

Slevy na zahradní nábytekAktuální a pro nás velmi významnou událostí je 17. výročí vzniku naší firmy. V této souvislosti jsme připravili příjemné překvapení i pro naše zákazníky. Oslavte s námi tuto událost a nakupujte vybraný sortiment s výraznými slevami.

 

Japonský paraván HS 340V mnoha typech provozů se setkáváme s potřebou oddělit jednotlivá pracoviště. Každý chce mít přece při masáži svůj klid. Jsou ale i další pracoviště, kde nám nadměrný zájem okolí nemusí vyhovovat. Jako příklad uvedeme kadeřnické salony, pedikúry ale i různé typy zdravotnických ambulancí. V kavárnách nebo restauracích je nezbytné zajistit dostatek soukromí pro rodinné nebo firemní posezení bez zvědavých pohledů ostatních zákazníků zařízení.

 

Zahradní slunečník Challenger T1Při hledání dokonalé zahrady musíte najít optimum mezi estetikou a funkčností. Výběrem ze širokého sortimentu se rozhodnete pro pohodlný a účelný zahradní nábytek a pečlivě hledáte doplňky, které dodají prostoru charakter a styl.

 

 

Tak jako každý rok přinášíme našim zákazníkům řadu zajímavých novinek.  Najdete je na stránce ve více kategoriích.

 

 

 

 

 

 

 

Záhradní set JAVACo to je luxus? Můžeme si pomoci jeho definicí podle slovníku cizích slov. Luxus to je přepych, nádhera, velkolepost, honosnost, zcela výjimečná dokonalost ve způsobu života, bydlení, oblékání a podobně. Je synonymem bohatství, komfortu, nadbytku, pohodlí, přebytku a prosperity. Luxusní je prostě vynikající a tedy nejvyšší kvality.Myslíme si, že tyto vlastnosti splňuje několik zahradní soupravy z naší nabídky a vytvořili jsme proto na stránce kategorii luxusní zahradní nábytek.

 

 
Závesné křeslo se stojanem Nester large carbonHoďte všechno za hlavu, přestaňte se znepokojovat, jednoduše jen čtěte, relaxujte, sledujte jak se vaše děti hrají. Užívejte si sluneční paprsky, nebo pouze pozorujte oblaka ať už s přítelem, s láskou nebo jen tak - sami.Právě pro tento účel bylo vytvořeno Tiipii. Jsou za ním lidé s velkou láskou ke všemu, co je spojeno s přírodou.Neváhejte a začněte si vytvářet vaše vlastní příběhy s Tiipii. Musíte občas jen zapomenout na své hodinky a získat zpět kousek času pro sebe - jsme si jisti, že je třeba začít odtud.Potom Tiipii dorazí a vy ho zavěsíte, podělíte se o něj, uděláte si svůj oblíbený drink a skutečně si ho zamilujete.A to je všechno. Naš úkol je splněn. Připojujeme několik námětů jak můžete využít naši novinku. 
 
Vimine Natural Wicker® je exkluzivní značka, která nabízí nábytek a zahradní doplňky z neloupaného ratanu a teaku. Najdete zde ručně vyráběný nábytek z ratanu (zahradní ratanový nábytek, pohodlné ratanové soupravy, teakové stoly, ratanové křesla a židle, zahradní houpací křesla, závěsné ratanové křesla, květináče, proutěné košíky a ratanové koše). Značka VIMINE nabízí svým zákazníkům spojení luxusu, elegance a pohodlí z přírodního ratanu a teaku v koloniálním stylu. Nábytek a doplňky VIMINE jsou ručně vyráběné s maximální péčí o životní prostředí, protože respektujeme přírodu.
 

Zahradní nábytek se stává jedním z nejdůležitějších prvků v moderních domácnostech. Je proto důležité umět si správně vybrat.

 

Z mnoha historických filmů si určitě pamatujete záběry, kdy se hlavní hrdinka převléká za dělicím stěnou stojící někde v koutě pokoje a nepovolané oči vidí jen kousky oblečení které buď padnou na zem nebo zůstanou na stěně zavěšené.

Většinou pro tento účel sloužily dřevěné rámy s výplní vyřezávanou z ušlechtilých dřevin pro které se ujalo pojmenování paraván.

Paravány mají svůj původ v asijských kulturách, především v čínské a japonské. Častokrát to byly skutečně skvostné díla. Posuďte sami několik obrázků připojujeme.

Převážně se jedná o přenosné stěny složené ze tří nebo čtyř dřevěných rámů spojených panty a vyplněných látkou, dřevem, plátnem případně papírem. Jsou lehké a dají se jednoduše poskládat a odložit, případně přesunout na jiné místo.

Pro snadnou manipulaci, přijatelnou cenu a množství tvarů, rozměrů a barevných nebo materiálových provedení si nacházejí paravány praktické využití i v současné době.

Často se používají k oddělení pracovišť v masérských, kosmetických nebo kadeřnických salonech. Umožňují jednoduchým způsobem zajistit dostatek soukromí pro jednotlivé zákazníky.

Bílé paravány jsou vhodné například do prostor zdravotnických ambulancí.

Pokud potřebujete vyčlenit prostor na rodinné posezení v restauraci nebo kavárně, můžete použít některý z bambusových paravánů. Jsou o něco těžší, mají však z tohoto důvodu vyšší stabilitu. Bambusová výplň je odolnější než plátno nebo papír a vypadá velmi elegantně. Bambusový paraván můžete použít i na terase nebo v zahradě. Před nepříznivými počasím je třeba ho schovat.

Ve venkovních prostorách nezapomeňte paraván zajistit proti převrácení. Při jeho ploše a nízké váze tak předejdete nepříjemnostem při větrném počasí.

Japonské paravány s květinovými vzory na rýžovém papíře nebo paravány se širokou škálou přírodních motivů na plátně mohou zpestřit jakýkoliv prostor a můžete za nimi schovat poškozenou omítku, bojler v koupelně nebo nepoužívané dveře.

Možnosti využití paravánů je samozřejmě mnohem více a při jejich široké nabídce na naší stránce si určitě vyberete nejvhodnější řešení.

 


Léto, příjemné teplé sluneční paprsky ... noci bývají krásné teplé, déle a zvou nás k posezení venku.
 

 

Jsou to sedací vaky z unikátní výplní z hybridní paměťové pěny.

 

Bambus anglicky bamboo

Některé druhy bambusu mají mimořádně tvrdé dřevo. V minulosti se z nich dokonce vyráběly meče, jejichž tvrdost byla srovnatelná s ocelovými.
 

 

Paraván patří mezi praktické a designové doplňky do domácnosti. Můžete ho znát pod různými názvy jako například i "španělská stěna".

 

Exotický nábytek i do moderních domácností

Moderně zařízené byty a domy jsou trendem hlavně mezi mladými lidmi. Hranaté tvary moderního nábytku a častokrát používané kovové prvky je vhodné změkčit doplňky z přírodních materiálů. Mohou to být například dekorativní bambusové tyče. Ideálním a zároveň praktickým a pohodlným řešením může být ratanové houpací křeslo případně ratanové otočné houpací křeslo. Poslouží Vám jako místo na odpočinek. Svými klasickými tvary přinesou do bytu závan exotiky a romantiky.

 

Proč jsou rozdíly v cenách ratanového nábytku tak vysoké? Odpověď samozřejmě není jednoduchá. Rozdíl je souhrnem několika faktorů, které nejsou

 

Zařízení pro wellness

Wellness a spa centra jsou dnes neodmyslitelnou součástí hotelů a penzionů. Jejich vybavení kvalitním nábytkem z umělého ratanu je skvělá volba z několika důvodů, především jeho dlouhá životnost, odolnost vůči vlhkosti a snadná údržba. Nejvíce využívané ve wellness a spa centrech jsou lehátka z umělého ratanu. Většina z nich má polohovatelné opěradlo, což umožňuje dokonalý relax. Lehátka z umělého ratanu můžete mít s matrací nebo bez matrace.Wellness a spa centra si můžete doplnit io malé stolky a křesla z umělého ratanu a interiér osvěžit doplňky jako například květináče z umělého ratanu v různých velikostech. Žádné luxusní spa a wellness centrum se dnes bez lehátek a nábytku z kvalitního umělého ratanu již neobejde.

 

Péče o bambusový nábytek

Bambusový nábytek v podstatě nepotřebuje žádnou zvláštní péči. Stačí klasická leštící emulze na nábytek. Pokud se na bambusovém nábytku něco poškodí, tak pak je to většinou pouze vázání, které můžete narušit, případně přeříznout něčím ostrým. Nábytek by měl být umístěn na suchém, větraném místě.

 

Při výběru sedacího vaku DR relax klademe největší důraz na vnější vzhled. 90% našich materiálů má tak vysokou odolnost proti otěru, že vám zajistíme klidné srdce.
 

 

Ratan je přírodní třtina používaná na pletení nábytku. Má jedinečný vzhled s teplým tónem. Stejně jako zbytek letošní kolekce ratanového nábytku je vhodný také pro venkovní použití - ale pro prodloužení životnosti nábytku doporučujeme jej umístit tak, aby byl chráněn před vlhkým a silným slunečním počasím.
 

 

Paravány

Naše krásné paravány představují rychlé, praktické a zároveň designové řešení v těchto a jiných krizových situacích.

Tito skvělí pomocníci dokonale zakryjí všechny nedostatky, které nemusí být na první pohled vidět. Návštěva už klepe na dveře, ale vy jste při každodenním shonu nestihli vše zrovna ideální uklidit?

To však není ani zdaleka vše, co tyto multifunkční designové produkty ve Vaší domácnosti dokáží. Skvěle také poslouží jako "náhradní" rozdělovací stěna, v případě, že si přejete ukrást pro sebe kousek soukromí ve větším prostoru.

Naše paravány vypadají všude jednoduše skvěle. Paravány jsou stabilní, ale v případě potřeby je můžete jednoduše složit a uskladnit, popřípadě opřít o zeď a vyčarovat tak krásnou dekoraci místnosti. Naše široká nabídka různých materiálů, velikostí a barev paravánů Vám umožní vybrat si ten pravý přesně podle vašeho gusta.

 

Vaši ložnici si můžete zařídit moderním nábytkem i s použitím takových netradičních materiálů jako je například bambus. Na stránce www.drstudio.cz najdete více druhů postelí, které Vás překvapí svými moderními tvary a propracovaným designem.

Každý typ se dodává ve více rozměrech a také s možností řešení odkládacího prostoru. K jednotlivým typům postelí si můžete objednat další druhy nábytku, které v moderní ložnici potřebujete, a to od viacdverových skříní, přes komody, poličky na stěnu a samozřejmě noční stolky.
Luxusná posteľ z bambusu
Každá žena ocení v ložnici toaletky nebo alespoň nástěnné zrcadlo. Využijte možnost zařídit si ložnici tak abyste odlišili od zažitých řešení a standardů.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze