Blog

Kategorie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Zahrada, terasa, gril, zahradní nábytek .... Máte pocit, že vám ještě něco chybí? No přece hliníková pergola! Víte proč? Hlinikové pergoly se momentálně těší velké popularitě a oblibě.

 

Máte rádi exotický nábytek tak jako my? Věříme že ano, protože přírodní ratanový nábytek se v tomto období těší stále větší oblibě.

 

Každý z nás zažil ten pocit letních prázdnin, kde jsme zažívali ty nejkrásnější dětské zážitky v starém domě u našich rodičů. Nebo si připomeňme dlouhé zimní večery když jsme otravovali starého otce, který četl knihu v starém ratanovém houpacím křesle.

 

 

Retro nábytek do restaurace i kavárny

 

Při stravování už dávno nejde jen o to abychom se dobře se najedli. Ve skutečnosti jsou to vysoce společenské akce, které spojují rodinu, přátele, známé nebo obchodní partnery.

 

Ratanové lehátka a nábytek z umělého ratanu pro wellnes

Slovo wellness má v anglickém jazyce mnohem širší význam než v jakém se používá v našich končinách. Wellness znamená, že žijete ve stavu optimálního zdraví, pohody a vitality a investujete peníze, čas a energii do věcí, které vám je pomáhají dosáhnout a udržet.

 

Zahradní nábytek a zahrada - důležitá je symbióza Jak řekl Cicero, člověk potřebuje k životu zahradu a knihu. Žijeme v krásné přírodní scenérii, v níž máme příležitost uklidnit své nervy a najít životní rovnováhu.

 

Při koupi svítidla na terasu se raději nespoléhejte na náhodu.

Vnější osvetlení je neustále vystaveno faktorům, které mohou nepříznivě ovlivnit jeho stav.

 

Asi jste již uvažovali o použití vyplétaného nábytku ve vaší domácnosti? Nejste v tomto směru žádnou výjimkou.

 

Asi jste již uvažovali o použití vyplétaného nábytku ve vaší domácnosti? Nejste v tomto směru žádnou výjimkou.

 

Zahradní sedací souprava MILANOS otázkou, jaký vhodný zahradní nábytek si vybrat, se setkáváme prakticky dennodenně.
Při své práci s našimi zákazníky jim vždy položíme následující otázky: 
Kde chcete mít umístěný nábytek? Je místo kde bude nábytek umístěn překryté? Jaký materiál si přejete zvolit?
Je to jen pár otázek z mnoha, které při komunikaci se zákazníky používáme. A právě tyto mají být ty rozhodující, které je třeba zvážit při koupi zahradního nábytku. V následujícím článku si probereme jednotlivé možnosti.

 

Asi jste již uvažovali o použití vyplétaného nábytku ve vaší domácnosti? Nejste v tomto směru žádnou výjimkou.

 

Závěsné ratanové křeslo UOVOPři zařizování zahrady nebo terasy zvažte zda k sestavě zahradního nábytku nebude vhodným doplňkem i závěsné ratanové křeslo. Je ideálním řešením i v případě pokud vás limituje prostor. Můžete ho mít i na menším balkoně a dá se využít i při zařizování dovolenkového apartmánu. Na stránce www.drstudio.cz máme několik alternativ řešení. Vsaďte na jeden silný, výrazný prvek, který oživí váš prostor.

 

Slevy na zahradní nábytekProvence je jedna z nejznámějších a také nejvíce navštěvovaných oblastí Evropy. Není se čemu divit. Azurové pobřeží se středisky Nice, Cannes, St. Tropez, na pozadí předhůří Alp a mezi tím nádherná krajina s množstvím malebných městeček a vesniček.

 

Slevy na zahradní nábytekAktuální a pro nás velmi významnou událostí je 17. výročí vzniku naší firmy. V této souvislosti jsme připravili příjemné překvapení i pro naše zákazníky. Oslavte s námi tuto událost a nakupujte vybraný sortiment s výraznými slevami.

 

Japonský paraván HS 340V mnoha typech provozů se setkáváme s potřebou oddělit jednotlivá pracoviště. Každý chce mít přece při masáži svůj klid. Jsou ale i další pracoviště, kde nám nadměrný zájem okolí nemusí vyhovovat. Jako příklad uvedeme kadeřnické salony, pedikúry ale i různé typy zdravotnických ambulancí. V kavárnách nebo restauracích je nezbytné zajistit dostatek soukromí pro rodinné nebo firemní posezení bez zvědavých pohledů ostatních zákazníků zařízení.

 

Zahradní slunečník Challenger T1Při hledání dokonalé zahrady musíte najít optimum mezi estetikou a funkčností. Výběrem ze širokého sortimentu se rozhodnete pro pohodlný a účelný zahradní nábytek a pečlivě hledáte doplňky, které dodají prostoru charakter a styl.

 

 

Tak jako každý rok přinášíme našim zákazníkům řadu zajímavých novinek.  Najdete je na stránce ve více kategoriích.

 

 

 

 

 

 

 

Záhradní set JAVACo to je luxus? Můžeme si pomoci jeho definicí podle slovníku cizích slov. Luxus to je přepych, nádhera, velkolepost, honosnost, zcela výjimečná dokonalost ve způsobu života, bydlení, oblékání a podobně. Je synonymem bohatství, komfortu, nadbytku, pohodlí, přebytku a prosperity. Luxusní je prostě vynikající a tedy nejvyšší kvality.Myslíme si, že tyto vlastnosti splňuje několik zahradní soupravy z naší nabídky a vytvořili jsme proto na stránce kategorii luxusní zahradní nábytek.

 

 
Závesné křeslo se stojanem Nester large carbonHoďte všechno za hlavu, přestaňte se znepokojovat, jednoduše jen čtěte, relaxujte, sledujte jak se vaše děti hrají. Užívejte si sluneční paprsky, nebo pouze pozorujte oblaka ať už s přítelem, s láskou nebo jen tak - sami.Právě pro tento účel bylo vytvořeno Tiipii. Jsou za ním lidé s velkou láskou ke všemu, co je spojeno s přírodou.Neváhejte a začněte si vytvářet vaše vlastní příběhy s Tiipii. Musíte občas jen zapomenout na své hodinky a získat zpět kousek času pro sebe - jsme si jisti, že je třeba začít odtud.Potom Tiipii dorazí a vy ho zavěsíte, podělíte se o něj, uděláte si svůj oblíbený drink a skutečně si ho zamilujete.A to je všechno. Naš úkol je splněn. Připojujeme několik námětů jak můžete využít naši novinku. 
 
Vimine Natural Wicker® je exkluzivní značka, která nabízí nábytek a zahradní doplňky z neloupaného ratanu a teaku. Najdete zde ručně vyráběný nábytek z ratanu (zahradní ratanový nábytek, pohodlné ratanové soupravy, teakové stoly, ratanové křesla a židle, zahradní houpací křesla, závěsné ratanové křesla, květináče, proutěné košíky a ratanové koše). Značka VIMINE nabízí svým zákazníkům spojení luxusu, elegance a pohodlí z přírodního ratanu a teaku v koloniálním stylu. Nábytek a doplňky VIMINE jsou ručně vyráběné s maximální péčí o životní prostředí, protože respektujeme přírodu.
 
Zahradní nábytek se stává jedním z nejdůležitějších prvků v moderních domácnostech. Je proto důležité umět si správně vybrat. Základním požadavkem je estetická stránka. Nekoupíme si přece něco co se nám nelíbí. Barva, tvar, atraktivní vzhled jsou prvky které často rozhodují u našich krásnějších půlek. Pánové zvažují i ​​jiná kritéria jako například kvalita použitých materiálů, kvalita dílenského zpracování, odolnost vůči povětrnostním vlivům, životnost, případě nároky na údržbu. Výběr správné sestavy není jednoduchý.
 
Ve velkých prodejnách s nábytkem určeným pro zahrady najdeme soupravy vyrobené z různých materiálů a s různou odolností vůči vnějším faktorům. A co víc, mezi produkty můžeme najít nejen klasické soupravy sestávající ze stolů a židlí ale také sedací soupravy a křesla. Nemohou chybět závěsná křesla a drobnosti pro naše ratolesti. Nábytek předních značek zaujme inovativním designem a netradičními tvary, které jsme dosud viděli jen v kategorii designového nábytku.
 
Zamysleme se nad tím jaké požadavky by měl splňovat zahradní nábytek.
 
Nejdůležitějším kritériem, které bychom měli při koupi zvažovat je kvalita použitých materiálů. Venkovní vybavení má neustálý kontakt s UV zářením, podstatně většími teplotními rozdíly a vlhkostí. Méně kvalitní plasty nebo dřeviny při styku s nepříznivým počasím rychleji ztrácejí svou barvu, vzniká na nich nevzhledný povlak, povrch ztrácí lesk a časem se snižuje i pevnost konstrukčních prvků.
 
Jaký zahradní nábytek bychom si tedy měli vybrat, aby počasí neovlivnilo jeho stav, nebo abychom alespoň vliv počasí výrazně omezily?
 
Nejvhodnějším materiálem na konstrukce je jednoznačně hliník - lehký kov, který ve velkém stylu nahradil kdysi oblíbenou litinu. Na rozdíl od kovového, těžkého nábytku, hliníkové modely dokonale zapadají do prostředí zahrad navržených v moderním duchu. Vysoce kvalitní práškovou technologií povrchově upravený hliník nejenže vykazuje nadprůměrnou odolnost vůči vnějším faktorům a mechanickému poškození, ale dokonale zapadá do zelené scenérie našich exteriérů. Zahradní nábytek vyrobený z hliníku dodává terase nebo altánku nádech jednoduchosti a elegance. Žádné cetky pouze přímé linie, jednoduché geometrické tvary, minimalismus a symetrie.
 
Zajímavou alternativou k nábytku z kovu a syntetických materiálů jsou modely vyrobeny výhradně z přírodních materiálů. Chcete-li vytvořit ve vaší zahradě rustikální atmosféru zaměřte vaši pozornost na ratanové a teakové soupravy. Teakové dřevo má pro využití v zahradách ideální vlastnosti. Dlouhodobě se používá při výrobě nejluxusnějších jachet, kde ho slaná voda, slunce, vítr i déšť opravdu důkladně prověří. Získává se pěstováním na plantážích a známe ho jako FSC teak. Původním prostředím kde teakové stromy rostou jsou tropické pralesy v jižní a jihovýchodní Asii. Teakové dřevo je nasycené kyselinou křemičitou a olejovými látkami, díky čemuž hotový kus nábytku neabsorbuje vodu, je odolný vůči UV záření a dokonce i chemickým látkám.
 
Modulární stavebnicový nábytek na terasu jako například zahradní soupravy z umělého ratanu MILANO nebo hliníkové LUGO jsou v současnosti velmi oblíbené. Moderní nábytek se skládá ze samostatných komponent, které si můžete navzájem kombinovat a vytvořit z týchž dílů různé tvary sestav, které jsou přizpůsobeny vašim aktuálním potřebám. Potahové tkaniny jsou impregnovány teflonem, který zabraňuje tvorbě nevzhledných skvrn a chrání čalounění před vlhkostí.
 
Ani nedostatek místa a menší rozměry terasy nebo balkonu vás nemusí limitovat. Využijte hluboké závěsné křeslo nebo závěsnou postel a také takový prostor proměníme na úžasné místo pro odpočinek a relax. Pověste si je na nosnou konstrukci, kterou vam dodáme nebo si je můžete ukotvit do stropu, případně zavěsit na větev stromu nebo trám. Získáte tak skvělé místo pro trávení volného času na čerstvém vzduchu nejen pro sebe ale i pro své ratolesti.
 
Z mnoha historických filmů si určitě pamatujete záběry, kdy se hlavní hrdinka převléká za dělicím stěnou stojící někde v koutě pokoje a nepovolané oči vidí jen kousky oblečení které buď padnou na zem nebo zůstanou na stěně zavěšené.

Většinou pro tento účel sloužily dřevěné rámy s výplní vyřezávanou z ušlechtilých dřevin pro které se ujalo pojmenování paraván.

Paravány mají svůj původ v asijských kulturách, především v čínské a japonské. Častokrát to byly skutečně skvostné díla. Posuďte sami několik obrázků připojujeme.

Převážně se jedná o přenosné stěny složené ze tří nebo čtyř dřevěných rámů spojených panty a vyplněných látkou, dřevem, plátnem případně papírem. Jsou lehké a dají se jednoduše poskládat a odložit, případně přesunout na jiné místo.

Pro snadnou manipulaci, přijatelnou cenu a množství tvarů, rozměrů a barevných nebo materiálových provedení si nacházejí paravány praktické využití i v současné době.

Často se používají k oddělení pracovišť v masérských, kosmetických nebo kadeřnických salonech. Umožňují jednoduchým způsobem zajistit dostatek soukromí pro jednotlivé zákazníky.

Bílé paravány jsou vhodné například do prostor zdravotnických ambulancí.

Pokud potřebujete vyčlenit prostor na rodinné posezení v restauraci nebo kavárně, můžete použít některý z bambusových paravánů. Jsou o něco těžší, mají však z tohoto důvodu vyšší stabilitu. Bambusová výplň je odolnější než plátno nebo papír a vypadá velmi elegantně. Bambusový paraván můžete použít i na terase nebo v zahradě. Před nepříznivými počasím je třeba ho schovat.

Ve venkovních prostorách nezapomeňte paraván zajistit proti převrácení. Při jeho ploše a nízké váze tak předejdete nepříjemnostem při větrném počasí.

Japonské paravány s květinovými vzory na rýžovém papíře nebo paravány se širokou škálou přírodních motivů na plátně mohou zpestřit jakýkoliv prostor a můžete za nimi schovat poškozenou omítku, bojler v koupelně nebo nepoužívané dveře.

Možnosti využití paravánů je samozřejmě mnohem více a při jejich široké nabídce na naší stránce si určitě vyberete nejvhodnější řešení.
 

Balkon, když není zahrada


Léto, příjemné teplé sluneční paprsky ... noci bývají krásné teplé, déle a zvou nás k posezení venku.

Bohužel, ne všichni z nás mají zahradu. Naštěstí máme ještě balkon!

S pomocí našich rad se stane Váš balkon oázou zeleně a relaxace.

Jaký druh nábytku zvolit na balkon, aby byl příjemný a funkční? Zahradní nábytek Oltre z DR studia je to, co hledáte a už nemusíte hledat jinde.
 
Jsou to sedací vaky z unikátní výplní z hybridní paměťové pěny.

Tato revoluční novinka zajistí jemnější, lépe a především pohodlnější sezení. Neuslyšíte žádné šustění kuliček jen absolutně a ničím nerušené ticho. Jako bonus navíc - nemusíte se bát ztráty objemu a řešit pravidelné doplňování kuliček. Poskytujeme pětiletou záruku na výplň.

Výplň nejvyšší kvality je navíc absolutně šetrná z pohledu vlivů na vaše zdraví. Použité materiály mají ekocertifikáty textilního průmyslu. Sedací vaky dodáváme ve dvou velikostech. Menší s průměrem 110 cm je určen pro dospělou osobu. Větší z nich o průměru až 140 cm zajistí pohodlné sezení pro dvě dospělé osoby při zachování maximálního pohodlí a komfortu.

Vyžaduje si však více prostoru a proto je vhodnější spíše do prostornějších místností nebo na terasu případně balkon. Nemusíte mít obavy, sedací vaky dodáváme iv provedení pro venkovní prostředí. Navzdory nejkvalitnějším materiálem, vysoké odolnosti vůči povětrnostním vlivům a UV záření nenechávejte je na dlouhotrvajícím dešti.

Krátkodobé přeháňky nejsou problém. Jako doplňky si můžete vybrat polštáře, podhlavníky, podnožky. Vše ve stejném provedení jako samotné vaky. Podrobnější informace Vám poskytnou naši zaměstnanci v prodejně v Praze. Těšíme se na vaši návštěvu.
 

Výhody bambusu

Bambus anglicky bamboo

Některé druhy bambusu mají mimořádně tvrdé dřevo. V minulosti se z nich dokonce vyráběly meče, jejichž tvrdost byla srovnatelná s ocelovými.

Přesto mnohé možná překvapí fakt, že bambus nepatří mezi stromy. Botanicky má bambus blízko například k našim obilovinám a je to v podstatě tráva.

V rostlinné říši je držitelem několika rekordů. Některé druhy vyrostou za jeden den až o 100 cm, přičemž rekordérem je druh bambus madake s přírůstkem 132 cm za 24 hodin. Bambus je také nejvyšší bylina na světě.

Druh bambusník Brandisov dorůstá až do výšky 36 metrů přičemž tloušťka stébla dosahuje okolo 20 centimetrů. V historických záznamech jsou údaje, že na ostrově Jáva se v minulosti vyskytovaly některé druhy vysoké až 51 metrů.

Tloušťka bambusového stébla může dosáhnout u některých druhů až 30 cm. Hrubé bambusové tyče až do průměru 16 cm má v nabídce i naše společnost a podrobnější informace si můžete najít na linku - bambusové tyče.

Bambus je nejvíce rozšířen v Indii a jihovýchodní Asii. Kromě severní Evropy a arktických oblastí roste téměř po celém světě. Celkem je známe kolem 600 druhů a liší se kromě jiných detailů i farbou.K nejkrásnějším patří druh bambusovec lako s černými stéblydruhy mají červené zbarvení.

Tmavé bambusové tyče (tygr) nebo hnědé bambusové tyče (black bamboo) můžete najít i na naší stránce.
 

Paravány

Paraván patří mezi praktické a designové doplňky do domácnosti. Můžete ho znát pod různými názvy jako například i "španělská stěna". Do Evropy se dostal z daleké Číny a Japonska. Kdo se nepamatuje na filmy pro pamětníky, v nichž dáma zmizí za elegantním paravánem, zpoza kterého bylo vidět jen její hlavu a létající oblečení? Tyto snímky jsou již bohužel minulostí no paravány se zachovaly až do dnešních dnů. Chtěli byste předělit jednu z vašich místností, oddělit prostor v kanceláří bez budování zbytečných a nepraktických příček, nebo máte pocit, že vás je doma hodně? Je přímo přirozené že každý potřebuje svůj prostor a své soukromí. V dnešní době paraván neslouží jen na převlékání ale také jako prostor ve kterém vytvoříte v místosti své zákoutí nebo jím jen oddělíte pracovní místo. Paravány našly své využití i v masérských a kosmetických salonech. V menších prostorách se vám bude hodit k vytvoření intimního prostředí nebo na získání kousku místa. Velké prostory zase může udělat útulnejšími - rozdělení místnosti na více částí utlumí rozlehlost. Neodmyslitelnou výhodou paravánu je možnost libovolně měnit jeho polohu a tak se můžete hrát s prostorem a měnit nebo upravvať ho podle své fantazie. Díky skladnosti paravánu lze ho složit, přenést na jiné místo nebo ho jen složený schovat pod postel, za skříň nebo do šatníku a v případě potřeby jej můžete vytáhnout a rozložit. Momentálně si můžete vybrat z různých druhů paravánů, od obrázkových až po ty jednoduché nebo rustikální
 

Exotický nábytek i do moderních domácností

Moderně zařízené byty a domy jsou trendem hlavně mezi mladými lidmi. Hranaté tvary moderního nábytku a častokrát používané kovové prvky je vhodné změkčit doplňky z přírodních materiálů. Mohou to být například dekorativní bambusové tyče. Ideálním a zároveň praktickým a pohodlným řešením může být ratanové houpací křeslo případně ratanové otočné houpací křeslo. Poslouží Vám jako místo na odpočinek. Svými klasickými tvary přinesou do bytu závan exotiky a romantiky.
 

Ratanový nábytek

Proč jsou rozdíly v cenách ratanového nábytku tak vysoké? Odpověď samozřejmě není jednoduchá. Rozdíl je souhrnem několika faktorů, které nejsou pro běžného zákazníka na první pohled zřejmé. Už vůbec nelze zjistit z obrázku na internetové stránce, který je často jediným zdrojem informací pro kupujícího. Ratan je tropická liána a podstatné pro kvalitu dřeva je čas, kdy se sbírá. Mimo období dešťů roste ratan pomaleji a dřevo je pak hustší a tím i pevnější. Nižší kvalita se projevuje ne zcela hladkým a častokrát znečištěním povrchem dřeva. Podstatným způsobem ovlivňuje cenu i samotná tloušťka ratanové prutů. Způsob spojování jednotlivých částí mě na konečnou cenu a tím ale samozřejmě i na výslednou kvalitu největší vliv. Standardně se nosné spoje zajišťují čepováním. Jednotlivé díly jsou na místech spojování provrtané a do otvoru je vlisovaný dřevěný čep.V případě levnějšího nábytku jsou některé točené spoje nahrazeny šrouby. Pro výslednou kvalitu a konečný vzhled je důležitá povrchová úprava. Kvalitní pigmenty a laky, které se používají k dosažení požadovaného odstínu jsou stabilnější. Neztrácejí svou barvu a lesk ani při dlouhodobém používání. Důležitou součástí ratanových křesel, židlí, taburetů a laviček je čalounění. Vhodnější je používat tlustší režné látky a kvalitní molitanovou výplň. Samozřejmě, že je ještě mnoho dalších detailů, které výslednou kvalitu ale i cenu ovlivňují. Kvalitní ratanový nábytek můžete najít na naši stránce. Prodejce DR studio, s.r.o. Vám zároveň umožní zhodnotit nabízenou kvalitu, protože v prodejnách společnosti naleznete několik nejprodávanější položky. Máte možnost vyzkoušet a posoudit nabízenou kvalitu na vystavených vzorcích.
 

Zařízení pro wellness

Wellness a spa centra jsou dnes neodmyslitelnou součástí hotelů a penzionů. Jejich vybavení kvalitním nábytkem z umělého ratanu je skvělá volba z několika důvodů, především jeho dlouhá životnost, odolnost vůči vlhkosti a snadná údržba. Nejvíce využívané ve wellness a spa centrech jsou lehátka z umělého ratanu. Většina z nich má polohovatelné opěradlo, což umožňuje dokonalý relax. Lehátka z umělého ratanu můžete mít s matrací nebo bez matrace.Wellness a spa centra si můžete doplnit io malé stolky a křesla z umělého ratanu a interiér osvěžit doplňky jako například květináče z umělého ratanu v různých velikostech. Žádné luxusní spa a wellness centrum se dnes bez lehátek a nábytku z kvalitního umělého ratanu již neobejde.
 

Péče o bambusový nábytek

Bambusový nábytek v podstatě nepotřebuje žádnou zvláštní péči. Stačí klasická leštící emulze na nábytek. Pokud se na bambusovém nábytku něco poškodí, tak pak je to většinou pouze vázání, které můžete narušit, případně přeříznout něčím ostrým. Nábytek by měl být umístěn na suchém, větraném místě.
 

Sedací vak DR Relax

Při výběru sedacího vaku DR relax klademe největší důraz na vnější vzhled. 90% našich materiálů má tak vysokou odolnost proti otěru, že vám zajistíme klidné srdce.

Data o odolnosti proti otěru, tzv. Martindale Abrasion Resistance Test, jsou uvedené na našich webových stránkách pro všechny sedací vaky Dr. Relax *. Jaké výhody má sedací vak DRrelax? 100% záruka spokojenosti 730 dní, 2 roky záruka Odolnost proti otěru pro výrobky označené Martinem Dale ** Číslem. 730 dní, 2 roky servisní záruky ***, jakékoliv chyby, ke kterým došlo při výrobě (šití, lepení). Široká cenová nabídka, velký výběr tkanin a výrobků. Individuální řešení a individuální standardy mohou vybrat jednotlivci a firmy.

Od 5 kusů máte možnost mít jedinečnou nabídku. Předem oznámená akce, abyste získali nejlevnější místo pro své sny.  Obchodní značka, vysoké výrobní požadavky, přesnost, profesionalita, zájem a stabilní pracovníci charakterizují naši společnost. Výhoda obalů sedacích vaků Dr.Relax s dvojitou vrstvou   Bezpečnost - dvojitá stěna rozděluje plnicí materiál z vnějšího světa. Někdy je lepší uvnitř než venku.
Lze přidat - S jednostranným otvorem na sedacím vaku se zipem se dá snadno a vždy, když je to možné, můžete doplnit sedací vak Dr.Relax. Změna designu - obal sedacího vaku Dr.Relax můžete kdykoli snadno vyměnit. Jak se styl rychle mění, můžete rychle obléct svůj sedací vakdo nového designu.

Čištění: Zatáhni - vyper - vysuš - znovu obleč ... je také snadné Pohodlí - Díky dvojitému povrstvení budou bezpečnostní vaky Dr.Relax stabilnější, ale neztratí pohodlí Proč jsou pytle Dr.Relax bezpečné? Skrytý zip - zip jsme opatrně schovali, aby se zabránilo nežádoucímu otevření. Vnitřní i vnější kryty jsou opatřeny bezpečnostním zipem. Kvalitní EPS polyesterové kuličky - přímo z továrny bez prášku naplněné do vnitřního antialergického potahu se 100% bavlnou.

Odolný materiál a silné šití - Nevyrábíme naše sedací vaky jen dva roky. Pracujeme pouze z odolných materiálů a šijeme naše sedací pytle s velkou přesností. Dvojitá stěna - dvojitá stěna rozděluje výplňový materiál do vnějšího povlaku. Rychlé a snadné čištění! Velká výhoda sedacích vaků se dvěma potahy vůči jednovrstvým vakům je, že se dají vyprat. Představte si, jaká by byla komická situace, kdybyste museli do pračky přidat 350 až 600 litrový sedací pytel.

Exteriér sedacích vaků Dr.Relax je vyroben ze 100% bavlny,  venkovní tkaniny lze umýt a oprat (30 ° C bez změkčení). Takže se podívejme, co je vlastně sedací vak, který se stal dnes tak oblíbeným produktem. Dostatečný a kvalitní odpočinek je pro naše tělo nesmírně důležitý. To je přesně ta vlastnost, díky které, se sedací vaky, která se stala oblíbenými mezi dětmi i dospělými, byla prokázána jako jedna z nejpohodlnějších možností odpočinku. Kdo ještě to nevyzkoušel, jistě to vyzkoušejte a ten, kdo ho už použil, to jistě potvrdí. Určitě jste narazili nasedací vaky různých tvarů, velikostí a barev. Existují také stejná pravidla, která musíme dodržovat během výroby. Porušení těchto pravidel způsobuje nespokojenost zákazníků a pokles důvěry v sedací vak. Je velmi důležité vyrábět kvalitní výrobky, kůli tomu používáme vysoce kvalitní vnější i vnitřní látky. Výplňový materiál, tzv. Polystyrenové kuličky, musí být nejen kvalitní, ale i přesně vypočteny a naplněny, aby váš sedací pytel pohodlnější a trvalejší. Když sedíte nebo ležíte na tomto populárním sedacím vaku, jsou tyto malé 2-5 mm polystyrénové kuličky uspořádány tak, aby vak odpovídal tvaru vašeho těla a zajistil vám všechno pohodlí. Paměťová pěna, která byla poprvé použita v kosmických technologiích, vám poskytuje 100% pohodlí a je potvrzena i lékařskými výsledky. Používají tuto technologii také k vytvoření vrstvy matrace pro zajištění dobrého spánku.

U jiných sedacích vaků a nábytku je princip stejný, s tím rozdílem, že sedací vak Dr. Relax je 100% plný prvotřídními polystyrenovými perličkami, které obklopují téměř celé vaše tělo a poskytují tak 100% pohodlí. Proč je sedací vak DR relax tak velmi zvláštní a odolný? Při výběru sedacího vaku DR relax klademe největší důraz na vnější vzhled. 90% našich materiálů má tak vysokou odolnost proti otěru, že vám zajistíme klidné srdce. Data o odolnosti proti otěru, tzv. Martindale Abrasion Resistance Test, jsou uvedeny na našich webových stránkách pro všechny sedací vaky Dr Relax *. Co je Martindale - test? Během testu Martindale odborníci kontrolují jednotlivé materiály, nábytkové tkaniny a jejich vhodnost pro stejné cíle. Například, zda jednotlivé nábytkové tkaniny jsou vhodné pro domácí spotřebitele nebo jsou také vhodné pro intenzivnější použití (hotely, veřejné instituce, restaurace apod.). Test je také znám jako zkouška odolnosti proti otěru nebo zkouška třením. Během testu 1000 cyklů se počítá s třením. Obecné textilie pro domácnost budou trvat asi 20 000 cyklů.

Čím jemnější je odolnost proti oděru, tím lepší odolnost tkaniny proti otěru. Materiály kolem 30 000 jsou ideální pro vybavení a použití v hotelových pokojích, apartmánech nebo konferenčních místnostech. Nad hodnotou společnosti Martindale se nejčastěji používá 30 000 materiálů na terminálech, centrách zákaznických služeb, nonstop kasinech a zdravotnických službách, které čekají na to, aby byly k dispozici 24 hodin denně. Používají se také v kinech, divadlech, stadionech a fastfoodech.

Nad 100 000 odolnost proti otěru už nezvyšuje hodnotu použití a podstatně nezvyšuje životnost materiálu. Doporučujeme si uvědomit si další hodnoty odolnosti proti oděru, které jsou v Evropě známé 6 000 cyklů - pro občasné použití (např. Sezónní zahradní nábytek) 15 000 cyklů - pro méně intenzivní použití (například méně nebo méně používaná židle, pohovky nebo méně roztažený a nábytkový nábytek) 20 000 cyklů - textilie pro všeobecné použití v domácnosti. 25 000 cyklů - intenzivně používané domácí textilie, hotely méně než 4 hvězdičky a hostince. 30 000 cyklů - Intenzivní textilie pro veřejnou potřebu (např. Hotely, konferenční místnosti) pro 4hvězdičkové hotely. 40 000 cyklů - nadměrně užívaná nábytková tkanina pro veřejnou potřebu (např. V 24hodinových šatnách, pětihvězdičkových hotelech) 100 000 cyklů a přebytečných nábytkových tkanin se nejčastěji používá ve vozidlech (auto, autobus, vlak, letadlo) a v průmyslu.
 

Péče o přírodní ratan

Ratan je přírodní třtina používaná na pletení nábytku. Má jedinečný vzhled s teplým tónem. Stejně jako zbytek letošní kolekce ratanového nábytku je vhodný také pro venkovní použití - ale pro prodloužení životnosti nábytku doporučujeme jej umístit tak, aby byl chráněn před vlhkým a silným slunečním počasím.

Přírodní ratan či horské proutí se vyznačuje velkou pevností, prakticky bez nároku na ošetřování. Všechny modely se vyznačují elegantním designem a ergonomií pro pohodlné sezení, podušky jsou samozřejmě ve vysoké kvalitě.

Ratan je tropická liána používaná na pletení nábytku. Má jedinečný vzhled s teplým tónem. Stejně jako zbytek letošní kolekce ratanového nábytku je vhodný také pro venkovní použití - ale pro prodloužení životnosti nábytku doporučujeme jej umístit tak, aby byl chráněn před vlhkým a silným slunečním počasím.

 

Paravány

Naše krásné paravány představují rychlé, praktické a zároveň designové řešení v těchto a jiných krizových situacích.

Tito skvělí pomocníci dokonale zakryjí všechny nedostatky, které nemusí být na první pohled vidět. Návštěva už klepe na dveře, ale vy jste při každodenním shonu nestihli vše zrovna ideální uklidit?

To však není ani zdaleka vše, co tyto multifunkční designové produkty ve Vaší domácnosti dokáží. Skvěle také poslouží jako "náhradní" rozdělovací stěna, v případě, že si přejete ukrást pro sebe kousek soukromí ve větším prostoru.

Naše paravány vypadají všude jednoduše skvěle. Paravány jsou stabilní, ale v případě potřeby je můžete jednoduše složit a uskladnit, popřípadě opřít o zeď a vyčarovat tak krásnou dekoraci místnosti. Naše široká nabídka různých materiálů, velikostí a barev paravánů Vám umožní vybrat si ten pravý přesně podle vašeho gusta.
 

Ložnice z exotických dřevin? Proč ne!

Vaši ložnici si můžete zařídit moderním nábytkem i s použitím takových netradičních materiálů jako je například bambus. Na stránce www.drstudio.cz najdete více druhů postelí, které Vás překvapí svými moderními tvary a propracovaným designem.

Každý typ se dodává ve více rozměrech a také s možností řešení odkládacího prostoru. K jednotlivým typům postelí si můžete objednat další druhy nábytku, které v moderní ložnici potřebujete, a to od viacdverových skříní, přes komody, poličky na stěnu a samozřejmě noční stolky.
Luxusná posteľ z bambusu
Každá žena ocení v ložnici toaletky nebo alespoň nástěnné zrcadlo. Využijte možnost zařídit si ložnici tak abyste odlišili od zažitých řešení a standardů.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze