Zahradní houpací křesla pro terasu a balkon

Kategorie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Zahradní houpací křesla pro terasu a balkon

Závěsné ratanové křeslo UOVOPři zařizování zahrady nebo terasy zvažte zda k sestavě zahradního nábytku nebude vhodným doplňkem i závěsné ratanové křeslo. Je ideálním řešením i v případě pokud vás limituje prostor. Můžete ho mít i na menším balkoně a dá se využít i při zařizování dovolenkového apartmánu. Na stránce www.drstudio.cz máme několik alternativ řešení. Vsaďte na jeden silný, výrazný prvek, který oživí váš prostor.

 

 

 

Závěsné ratanové křeslo ve tvaru vajíčka

O čem to mluvíme? Samozřejmě o zahradní houpačce. Nabízíme modely, které se výrazně liší od tradičních houpacích lavic. Ověřený tvar zahradních houpaček v podobě vajíčka poskytne příjemnou relaxaci v naprosté izolaci od okolního prostředí. Díky závěsnému vajíčku se budete moci ponořit do zcela nového, předtím neznámého komfortu. Vyberte si ze tří barev kulatého ratanového výpletu z kolekce ROYAL. Sedák v šedé barvě je součástí dodávky. Nosnost závěsného ratanového křesla je 120 kg, což pohodlně uspokojí požadavky velké většiny zájemců a současně daleko převyšuje nosnosti většiny konkurenčních výrobků.
V prostoru zahrady se houpačky harmonicky doplňuje s jiným nábytkem v podobném stylu a stejnou barvou výpletu i čalounění.

 

Závěsné ratanové křeslo UOVO

 

Závěsné houpací křeslo z přírodního ratanu

Možná je vaše představa o závěsném křesle trochu jinačí. Pokud dáváte přednost přírodním materiálům máme připraveno něco i pro vás. Závěsné ratanové křeslo z přírodního neloupaného ratanu vás okouzlí.
Ručně pletené zahradní křesla jsou perlou ve sbírce zahradního nábytku. Vhodným umístěním v exteriéru si vytvoříte luxusní odpočinkovou zónu. Co dělá ratanové houpací křesla tak úžasné? Zejména jedinečný design, který evokuje atmosféru vzdálených, exotických zemí. Design houpacích křesel je řešen v koloniálním stylu, ve kterém se spojuje elegance Anglie z 19. století s divokou asijskou zemí. Závěsné vajíčka nabízíme ve dvou barevných úpravách. Přírodní naturální odstín a bílý v provedení praná bílá.
Přírodní materiál je oproti výpletu z umělého ratanu citlivější na nepřízeň počasí. Při výběru umístění byste měli upřednostnit spíše překrytý balkon nebo terasu a vhodným prostorem může být i zahradní altán.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze