Kategorie
 
 
 
 
 
Luxusní zahradní jídelní stoly
 
 

Luxusní zahradní jídelní stoly

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 

 
 

Luxusní zahradní stoly

Kde se setkává celá rodina a užívá si společné chvíle při dobrém jídle? No přece u jídelního stolu. Proto zvolte pořádný kus nábytku, který bude nadčasový, praktický a bude Vám sloužit dlouhá léta.

Zahradní stůl je hlavní částí každého rodinného posezení. Ať už na terase nebo zahradě popíjíte kávičku nebo s přáteli vychutnáváte dobré jídlo, zahradní stůl je skvělým a potřebným pomocníkem.

 

Zahradní stůl, který splňuje Vaše představy

 

Luxusní zahradní stoly jsou výsledkem kombinace pevných materiálů s módním minimalistickým designem. Různé formy a řešení dávají každému kreativnímu majiteli zahrady hodně prostoru. Pro všechny, kteří hledají univerzální řešení pro všechny příležitosti, bude roztahovací stůl Toledo, který se dá jednoduchým pohybem rozšířit až o 80 cm, přesně to, co splní jejich požadavky. Milovníky klasických tvarů zaujme jednoduchými tvary zahradních stolů z kolekce Rapallo nebo teakových zahradních stolů. Jako originální alternativu k tradičním sestavám nabízíme stůl na jedné noze. Původní detail dodá celku lehký a méně závazný charakter. Postavením vysokého stolu na jednu nohu u bazénu nebo na terase v kombinaci s vysokými židlemi vytvoříme příjemné místo v barovém stylu, které potěší vašich přátel.

 

Použité ty nejkvalitnější materiály

 

Zahradní stoly z naší nabídky jsou vyrobeny výhradně ze speciálně vybraných materiálů. Kombinace zkušeností a péče o každý detail vyústila do vytvoření sbírky stabilních zahradních stolů, které odolávají horkým jídlům, silným deštěm nebo extrémním teplotám. K dispozici jsou pevné, masivní teakové stoly, které Vás uchvátí svou přirozeností, jakož i lehké stoly vyrobené z prvotřídního hliníku. Z obrovského množství dostupných možností si vyberete zahradní stůl, který dokonale doplňuje stylistickou vizi prostorné terasy, malé terasy a balkonu.

 

Teakové zahradní stoly - trvanlivost na dlouhé roky

 

Elegance a jednoduché tvary jsou charakteristické znaky luxusní kolekce stolů z kolekce Vimine. Umístěním teakového stolu do srdce zahrady vytvoříte centrum rodinných setkání. Designéři, kteří vytvářejí nejnovější trendy, jsou stále více ochotni vzdát se inovativních materiálů ve prospěch toho, co je originální a luxusní. Teakové dřevo je exotická dřevina, která má vynikající životnost. Jeho tvrdost je způsobena olejovitými látkami a kyselinou křemičitou, v níž je množství dřeva. Díky speciálnímu složení neabsorbuje vodu a je zcela odolná vůči různým chemikáliím. Životnost teakových výrobků je legendární. Teakové zahradní stoly vypadají stylově v bujné zahradě ale i v elegantní jídelně.

 

Střet přírody s technologií

 

Kromě teakových stolů existují lehké a tvarově upravené stoly vyrobené z moderních materiálů - ratanu a hliníku. Jemná konstrukce v kombinaci masivního dřeva vytváří originální kombinaci, která osloví každého milovníka dokonalého designu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze