Kategorie
 
 
 
 
 
Ochranný kryt na čalounění
 
 

Ochranný kryt na čalounění

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 

 
 

Trvanlivé ochranné kryty na čalounění ze zahradního nábytku

Mezi pohodlným zahradním nábytkem v současnosti a staršími typy dřevěných laviček nebo plastových židlí, které jsme používali v našich zahradách a na terasách ještě v nedávné minulosti jsou výrazné rozdíly. Dnes převládají elegantní zahradní sezení, lehátka a hluboké, měkké křesla s polštáři a sedáky plněnými speciální pěnou. Čalouněné elementy jsou nejcitlivější na nepříznivé povětrnostní podmínky. Naší snahou je omezit vliv deště, sněhu, UV záření a vysokých teplot na dokonalý vzhled nábytku. Efektivním řešením jsou ochranné obaly na zahradní čalounění.

 

Obaly na zahradní čalounění zajistí bezproblémovou úschovu

Zapomeňte na starosti jako během zimy uskladnit čalounění z ratanového sezení na balkoně, z hliníkových lehátek od bazénu nebo sedáků z jídelních židlí na terase. Je to vyřešené. Stačí si zakoupit nepromokavé ochranné kryty od renomované značky a ušetříte prostor ve sklepě nebo v garáži, jehož i tak nikdy není dost.

Lehké, vzdušné a nepromokavé ochranné kryty najdete na stránkách www.drstudio.cz a www.bamboo.sk ve více rozměrech. Vyberte si velikost odpovídající vašim potřebám a máte problém vyřešen. Praktické obaly mají zesílené rukojeti a dvojité zipy. Manipulace s nimi je mimořádně pohodlná a snadná.

 

Nahraďte tvrdé a hrubé materiály vzdušným polyesterem

Holandská značka AeroCover přišla na trh s novinkou. Jsou to ochranné kryty na zahradní čalounění vyrobené z pružného polyesteru se speciální membránou. Dvojitý materiál zajišťuje efektivní ochranu před nečistotami a vlhkostí v ovzduší. Nemají šanci proniknout k uschování čalounění. Dostatečná výměna vzduchu omezuje tvorbu plísní a hub, protože jim chybí vlhkost, kterou potřebují na rozmnožování. Lehké a vzdušné ochranné obaly jsou zárukou, že se budete dlouhá léta těšit z krásného a hygienicky nezávadného čalounění. Vaše luxusní zahradní sezení bude vypadat jako nové a dlouhodobě vzbuzovat závist všech návštěvníků.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze