Kategorie
 
 
 
 
 
další kategorie

Ratanový nábytek

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 
Ratanová postel 11-02-180 o
Akce

Ratanová postel 11-02-180 o

14.419 Kč 12.846 Kč

 
 

Ratanový nábytek z přírodního materiálu

Ratan je popínavá palma, jejíž výhonky jsou velmi pevné a pružné. Jsou to vlastnosti, které ji předurčují pro výrobu nábytku. Roste v pralesích jihovýchodní Asie. To je hlavní důvod, proč podstatná část produkce ratanového nábytku pochází z Indonésie, kde má jeho výroba dlouhodobou tradici.

 

Ratanový nábytek do bytu a domu

 

Nábytek z ratanu má velmi široké využití v každém interiéru. Zařídíte si s ním obývací pokoj, dětský pokoj, můžete jej využít v ložnici, na chodbě, v koupelně, skvěle se hodí do zimní zahrady i na překrytý balkón nebo do altánku. Máte obavy jak bude ratanový nábyteksnášet vlhký vzduch v koupelně nebo v chladnější chodbě? Žádný problém to není. Vlhkost ratanu vůbec neškodí. Obecně můžeme říci, že ratanovému nábytku spíše vyhovuje vlhčí prostředí jako suché a přetopené místnosti. Ratanový nábytek si ale najde uplatnění i v hotelích a na letních terasách restaurací. V tomto případě se jedná především o ratanové křesla, ratanové židle a ratanové stoly. 

Můžete si vybrat ze široké nabídky pro všechny kategorie zákazníků. Od menších jednoduchých souprav po opravdu luxusní sedací i jídelní soupravy moderních tvarů, které se stanou ozdobou vašeho interiéru a okouzlí každou návštěvu. S kvalitou si nedělejte starosti. Na základě dlouholetých zkušeností, spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli. Životnost nábytku z přírodních materiálů je velmi vysoká a budete se z něj těšit mnoho let. Je určen pro každodenní využívání a překvapí vás svou pohodlností. Velkou výhodou nábytku z ratanu je jeho váha. Ty nejjednodušší křesla váží jen kolem 5 kg. Manipulace je snadná a přeložení na jiné místo zvládne i dítě. Ratanový nábytekto nejsou jen sedací a jídelní soupravy. Z ratanu se vyrábí i velké množství doplňků - stojany na květiny nebo časopisy, zrcadla a věšáky, ale i poličky na knihy nebo komody na prádlo mohou být nejen praktickým pomocníkem ale i skvělým dárkem.

 

Ratanový nábytek na terasu i balkon

 

Všem, kteří si chtějí vytvořit při svém domě oázu ráje a klidu představujeme nábytek z neloupaného ratanu z kolekce VIMINE. Tato kolekce je návratem k přírodě. Materiál z ekologicky udržitelných zdrojů a ruční výroba jsou zárukou kvality a neopakovatelnosti. Jednotlivé produkty jsou navrženy v rustikálním stylu a stanou se ozdobou vaší terasy nebo balkonu.

V kombinaci s teakovými stoly vytvářejí ratanové křesla a židle jedinečné a unikátní jídelní sestavy, které budou lákadlem pro oči návštěvníků a současně oázou pohodlí při posezeních v kruhu přátel nebo rodiny.

Kromě křesel a pohovek z přírodního ratanu je součástí kolekce i široká nabídka zahradních taburetek, stolků, ratanových květináčů a velkých zahradních ratanových luceren.

Máte možnost vybrat si ze dvou barevných řešení. Ratanový nábytekv přírodní barvě bez povrchové úpravy nebo druhá možnost je bílý výplet v provedení praná bílá. Udělejte si kousek orientálního ráje přímo doma a vzpomínejte na exotiku v pohodlí našeho ručně pleteného nábytku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze