Kategorie
 
 
 
 
 
Zahradní ratanové květináče
 
 

Zahradní ratanové květináče

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :
 

 
 

Ratanové květináče se podílejí na dokonalém vzhledu terasy

Zahradní ratanové květináče různých velikostí a tvarů slouží na výsadbu květin a keřů, které potřebujeme rozmístit na terase nebo balkoně. Zeleň takto dostáváme blíže do našeho zorného pole když trávíme čas na ratanové sedačce nebo zahradní jídelní sestavě. Květináče z ratanu svým moderním designem harmonicky doplňující stylistickou vizi zahrady. Výplet z umělého ratanu v moderních barvách bílé, pískové a šedé přesně odpovídá barvě výpletu zahradní soupravy. Soubor květináčů byl navržen tak, aby co nejlépe sloužil našim zákazníkům. Umístěním několika květináčů různých velikostí z umělého ratanu vedle sebe vytvoříte zajímavou kompozici. Postavením několika květináčů v jedné řadě dosáhnete rozdělení prostoru na menší zóny, nebo si tak zajistíte více soukromí před zvědavýma pohledy sousedů.

 

Zahradní květináče z ratanu jsou pěkné i kvalitní

 

Květináče z umělého ratanu jsou vyrobeny z nejlepších materiálů. Svařované hliníkové rámy jsou povrchově upraveny práškovými barvami a v kombinaci s kvalitním ratanovým výpletem tvoří spolehlivý a pevný celek. Důraz na detaily a precizní ruční práce jsou zárukou nejvyšší kvality, která vám umožní užívat si nádheru zeleně a barev květů na terase nebo balkoně během mnoha let.

 

Ratanové květináče v provensálském a rustikálním stylu

 

Ratanové květináče a koše z kolekce VIMINE jsou krásným doplňkem každého prostoru. Ručně pletené výrobky s důrazem na nejmenší podrobnosti potěší oko každého jedince. Jsou určeny do prostor laděných ve venkovském nebo provensálském stylu, protože mají odpovídající tvar a jsou vyrobeny z přírodního materiálu.

Výrobky VIMINE oceňují lidé, kteří chtějí žít v harmonii s přírodou. Ratan pochází výhradně z udržitelných plantáží v jihovýchodní Asii. Zakoupením ratanového nábytku nebo ratanových květináčů z kolekce do vašeho bytu nebo zahrady přidáte svou cihličku do rozvoje rodinného podniku, který klade na piedestál dobro a budoucnost planety.

 

Ratanové květináče na dekoraci prostorů

 

Proutěné květináče máme v nabídce v široké škále modelů a velikostí. Můžete si vybrat hranatý i kulatý tvar. Na některých oceníte praktické rukojeti, které vám výrazně usnadní přemístění rostliny na zimní uskladnění. Ratanové květináče se svými jednoduchými tvary a přírodním materiálům dokonale hodí nejen do domácností. Dodají kouzlo i kancelářským prostorem nebo vstupnímu vestibulu moderního hotelu. Ratanové koše a květináče z přírodního materiálu jsou krásným doplňkem balkónů i teras a jsou vhodné i na rustikální výzdobu prostor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze