Kategorie
 
 
 
 
 
Hliníkové pergoly
 
 

Hliníkové pergoly

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :
 
Hliníková pergola Gazebo SUNS Maranza 540
NovinkaAkceTop

Hliníková pergola Gazebo SUNS Maranza 540

208.082 Kč 166.465 Kč
Hliníková pergola Gazebo SUNS Maranza 720
NovinkaAkceTop

Hliníková pergola Gazebo SUNS Maranza 720

261.747 Kč 209.398 Kč
Hliníková pergola Gazebo SUNS Maranza 360
NovinkaAkceTop

Hliníková pergola Gazebo SUNS Maranza 360

142.514 Kč 114.011 Kč

 
 

Hliníková pergola se sklopnými lamelami


Pergola je vyrobena výhradně z hliníkových profilů. Naši designéři nahradili střešní krytinu moderními otočnými lamelami. Pomocí dálkového ovládání dokážete plynule měnit úhel lamel. Regulujete tak množství slunečních paprsků, které se dostanou na terasu. V případě deštivého počasí se vodorovným nastavením lamel vytvoří souvislá nepromokavá střecha. Dešťová voda je odváděna systémem lamel a integrovaného okapového systému přes nohy terasy. Máte tak možnost užívat si pohodlí vaší luxusní zahradní sestavy bez ohledu na aktuální počasí.


Stavebnicová konstrukce hliníkové pergoly


Pergola je postavena na čtyřech hliníkových profilech o rozměrech 12 x 12 cm. Ke terase je upevněna tak, aby kotvící prvky nebyly nápadné a nenarušovaly atmosféru terasy. Modul má délku 180 cm a můžete si tak vybrat pergolu dlouhou 360, 540 nebo 720 cm.
Dodatečné vybavení ve formě rolet vám umožní relaxaci s rodinou a přáteli na terase i během studeného a větrného počasí.
Další volitelnou výbavou jsou hliníkové žaluzie, které umožní regulaci množství slunečních paprsků při západu slunce nebo v obdobích kdy je slunce níže nad obzorem.
Hliníkové pergoly dodáváme ve dvou barvách - tmavé antracitové a bílé.
Montáž si podle přiloženého návodu dokáže udělat průměrně zručný mistr s pomocí rodinných příslušníků za pár hodin. Tím méně odvážným zajistíme montáž našimi pracovníky.Hlinikové pergoly nejsou určeny pouze pro soukromé použití


Inovativní řešení přesahují prostory soukromých nemovitostí. Lamelové zastřešení je ideální i pro terasy restaurací nebo exteriéry hotelů. Stylová zastřešení zpřístupní vnější plochu vašim hostům bez ohledu na povětrnostní podmínky. Křesla a židle budou obsazena spokojeným zákazníky i během nečekané letní přeháňky nebo bouřky a navíc - nebudete muset pracně utírat stoly a židle, abyste je připravili k opětovnému použití. Můžete si být jisti, že pergola bude pozváním na strávení času právě ve vaším provozu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze