Kategorie
 
 
 
 
 
Ochranné kryty na lehátka
 
 

Ochranné kryty na lehátka

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 

 
 

Vzdušné ochranné kryty na zahradní lehátka

 

Může být něco příjemnější než odpočinek na pohodlném lehátku během teplého a slunečného odpoledne. Ratanový výplet s čalouněním se ideálně přizpůsobí tvaru vašeho těla a sluneční paprsky pomalu barví vaši pokožku do toho správného odstínu. Zahradní lehátka jsou nepochybně oblíbenými společníky lenošení na terase nebo u bazénu.

Aby tento spolehlivý typ zahradního nábytku poskytoval své služby dlouhodobě, navrhujeme vám objednat si na našich stránkách www.bamboo.sk a www.drstudio.cz praktický ochranný kryt, který výrazně prodlouží životnost nábytku a zajistí ochranu před nepřízní počasí.

 

Krásný zahradní nábytek s minimálním úsilím

 

Nemáte chuť a ani čas pravidelně čistit nábytek na terase nebo balkoně, aby vypadal podle vašich představ? Nyní máte výbornou příležitost jak toho dosáhnout. Ochranné obaly na zahradní lehátka vám to pomohou výrazně usnadnit. Je tu ještě jedna důležitá výhoda - není portrebné se zabývat otázkou kde najít dostatek místa na jejich mimosezónní uskladnění. Stačí, když použijete lehký ochranný kryt a mohou bezpečně přečkat sychravé podzimní a chladné zimní počasí venku.

Naší nejvyšší prioritou je kvalita. Nabízíme vám obaly na zahradní lehátka, které se výrazně liší od předchozích výrobků. Tradiční materiály jsou obvykle pokryty vrstvou vinylu, který má ochránit nábytek před vodou a nečistotami. Pod vlivem nízké teploty však vinylová vrstva ztuhne a praská. Neplní tak dostatečně svoji funkci. Lehký, vzdušný ochranný kryt AeroCover tvoří dvě vrstvy materiálu - kvalitní polyester a membrána odvádějící vlhkost. Pevný a vzdušný obal chrání zahradní lehátka i další nábytek před vlhkem, všudypřítomným prachem, listím se stromů a také sněhovou pokrývkou. Nově vyvinutý materiál významně omezuje tvorbu plísní, hub a bakterií tím, že zabraňuje kondenzaci vody na nábytku a zajistí dostatečné proudění vzduchu.

 

Kryty na zahradní lehátka jsou vyrobeny v souladu s přírodou

 

Obaly na zakrytí zahradních lehátek se kromě svých vysokých užitných vlastností pyšní i tím že jsou ekologické. Výrobky AeroCover jsou navrženy v souladu s životním prostředím a mohou se recyklovat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze