Kategorie
 
 
 
 
 

Ochranný kryt na zahradní nábytek 170X100X70CM

Ochranný kryt na zahradní nábytek
Ochranný kryt na zahradní nábytek 170X100X70CM
Ochranný kryt na zahradní nábytek 170X100X70CM
Ochranný kryt na zahradní nábytek 170X100X70CM
Ochranný kryt na zahradní nábytek 170X100X70CM
 
Ušetříte: 10 %
► Podrobnosti o produktu: ✓ Prodyšný materiál AeroCover® je vodotěsný, snižuje kondenzaci a zabraňuje růstu plísní ✓ silný a lehký polyester RIPSTOP ✓ Snadno se používá, zabírá málo místa, když se nepoužívá ✓ Má šňůru se dvěma zátkami k zajištění pevného uložení ✓ Sada obsahuje praktický úložný vak
Kód:7931
Výrobce:Výrobca 4
Dostupnost
Dostupnost: do 14 dní
Běžná cena: 1.966 Kč Vaše cena: 1.463 Kč bez DPH
1.770 Kč s DPH


Zavolejte nám
‭+420 727 936 739‬

► Kryty pro zahradní nábytek AeroCover nabízí širokou škálu sestav v různých tvarech a velikostech. Pro rohové sedačky nabízíme kryty ve tvaru L nebo sady rohů.  

► Kryty pro zahradní deštníky

Jedním z nejdůležitějších prvků na ochranu před sluncem a někdy i proti dešti ve vaší zahradě je deštník. Deštníky potřebují ochranu před nečistotami a vyblednutím, když se nepoužívají. Pláště deštníku AeroCover redukují kondenzaci a zabraňují plísni na krytu deštníku. Když používáte systém AeroCover, vaše slunečníky získají delší životnost před vyblednutím a nezvratným znečištěním.

► Ochranné kryty na gril

Díky krytu na gril vaše zařízení bude vždy vypadat jako nové. Ochranné kryty na gril AeroCover chrání před nečistotami a deštěm, snižují kondenzaci a snižují riziko koroze. AeroCover nabízí univerzální kryty pro všechny typy grilů - uhlí i plyn. 

 ► Obaly na uložení polštářů   

Uložte polštáře z vašich zahradních sestav snadno díky prodyšným krytem AeroCover. Díky nim budou vaše polštáře udržovat čistou a vhodnou ochranu před nečistotami a plísněmi. Aerover nabízí ochranné vaky pro malé polštáře a větší sedadla a zádové polštáře ze zahradních setů.

Prodyšný materiál AeroCover® je vodotěsný, snižuje kondenzaci a zabraňuje růstu plísní, silný a lehký polyester RIPSTOP

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze