Kategorie
 
 
 
 
 
Zahradní lehátka
 
 

Zahradní lehátka

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 
 
 

Zahradní lehátka

Atmosféra luxusní tropické pláže ve vaší zahradě? Pro drstudio.cz není nic nemožné! Poznejte zahradní lehátka, které změní váš domovský prostor na exkluzivní resort.

Zahradní lehátka - vaše St. Tropez...

Naše zahradní lehátka  jsou vhodné pro milovníky extravagance a ušlechtilého tvaru. Široký výběr modelů vám dává záruku, že najdete variantu, která nejlépe vyhovuje vašim očekáváním a představám. Každé z dostupných lehátek má jedinečný design, styl a funkčnost, která jim dává individuální charakter. Lehátko Luna má jednoduše ovladatelný mechanismus pro nastavení výšky opěradla, který umožňuje rozložení lehátka několika způsoby v závislosti na vašich potřeb. Unavení z horkého slunce, můžete účinně přesunout Lunu do stíněného soukromí a to díky kolečkům. Seznamte se s Marou - lehátko ve tvaru vlnovky, které se harmonicky přizpůsobuje tvaru těla a přenáší každého člověka do blaženého stavu relaxace. Další budoucí hvězda vaší zahrady je Grazia, elegantní, jednoduchá a ušlechtilá. Stejně jako Julia či Alice. Každé z dostupných modelů se vyznačuje kvalitním řemeslným zpracováním a precizností. Kvalita je zřejmá v každém detailu.

Zahradní lehátka nejen pro zahradu

Naše zahradní lehátka nejsou jen luxusním designovým prvkem, který evokuje atmosféru nejdražších rekreačních středisek. Originální design jde ruku v ruce s vysokými standardy s použítím nejlepších materiálů. Naše výrobky mohou být použity nejen na terasách či zahradách ale jsou mimořádně vhodné i v hotelích a SPA centrech. Oči se těší a tělo se hýčká ...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze