Kategorie
 
 
 
 
 
Ratanové komody a police
 
 

Ratanové komody a police

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :
 

 
 

Ratanové komody do každé místnosti v bytě

 

Komoda je kus nábytku, který dokonale ladí s většinou interiérů - od jídelny přes obývací pokoj až po ložnici. Je to praktický i dekorativní doplněk k ostatnímu interiérovému vybavení.

Naše kolekce ratanových komod splňuje ty nejvyšší očekávání. Zajišťují dostatek prostoru pro uložení bytového textilu, ložního i spodního prádla nebo jiných drobností. Tyto krásné prvky z přírodního materiálu přispějí ve vašem bytě k dokonalé harmonii, kterou budou obdivovat vaše rodina, přátelé i všichni ti, kteří mají vkus. Rustikální design komod z ratanu je vhodný do všech typů příbytků. Můžete je využít nejen v ložnici ale jsou využitelné iv koupelně, chodbě, pracovně a všude tam kde je potřeba něco uložit nebo jednoduše schovat. Kvalitní ruční práce, různé rozměry a tvary, několik barevné odstíny jsou nedílnou součástí široké nabídky ratanových skříněk se zásuvkami. Dřevěné komody vyrobené z ratanu v naší nabídce mají široké uplatnění. Můžete si vybrat z různých typů, rozměrů, modelů. Mnohé mají namísto zásuvek košíky pro snadnější manipulaci. Stačí si jen vybrat z naší nabídky.

 

Ratanové police jsou moderním doplňkem interiéru

 

Neobvyklá elegance, neobvyklý styl, nejvyšší kvalita zpracování a trvanlivost jsou jen některé z výhod, které nabízejí naše ratanové police. Vytvořil jejich šikovný řemeslník, který na výrobu použil pouze ty nejkvalitnější suroviny. Police a regály vyrobené z ratanu jsou nedílnou součástí každého domu nebo bytu. Dají se využít jako knihovny, v koupelně do nich můžete ukládat osušky a ručníky, v chodbě poslouží pro odkládání obuvi, čisticích prostředků, šál šátků i čepic. Menší police se zásuvkami vyřeší problém s klíči. Vyznačují se mimořádnou trvanlivostí a odolností proti mechanickém poškození. Ratanové police splní všechny vaše specifické požadavky. Zkuste si jen vybrat z naší široké nabídky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze