Kategorie
 
 
 
 
 
Luxusní zahradní sedačky
 
 

Luxusní zahradní sedačky

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 
Luxusní zahradní křeslo BALI
NovinkaAkce

Luxusní zahradní křeslo BALI

16.045 Kč 11.231 Kč

 
 
Luxusní zahradní sedačky

Naše luxusní zahradní sedací soupravy jsou přizpůsobeny požadavkům těch nejnáročnějších zákazníků, kteří ocení nejvyšší kvalitu a pohodlí v kombinaci s originálním designem. Díky našim řešením se z malého prostoru stane rázem luxusní odpočinková zóna.

 

Designové luxusní sety nábytku pro zahradu a terasu

 

Uspořádáním ideální vysněné zahrady vytvoříte pro sebe a své blízké místo odpočinku, relaxace a zábavy. Důležité je, aby všechny prvky tvořily praktický, estetický a designový celek. Jednotlivé komponenty můžete kombinovat a vytvořit si svou stylovou sestavu, nebo si vybrat sestavy luxuúsneho zahradního nábytku speciálně navrženy našimi designéry. Nabídka modelů je široká a různorodá. Můžete si vybrat z rekreačních a praktických souprav, které sestávají ze stolu a židlí.

 

Minimalismus v zahradě - zahradní soupravy vyrobené z hliníku

 

Hliníkové zahradní nábytkové sady osloví každého trendového tvůrce, který chce vytvořit jedinečný a podmanivý koutek hned za dveřmi. Jednoduché tvary s originálním chladným povrchem pronikají přes živé vlny barev a scenérii plnou tvarů, a vytvářejí překvapující, krásné duo rozmanitosti. V rozsáhlé kolekci ZUMM najdete židle, křesla, stoly, houpačky a lehátka vyrobené z antikorozního hliníku vysoké kvality, který dokonale prochází testem v náročném venkovním prostředí.

 

Teakové dřevo a hliník - perfektní kombinace

 

Kombinací materiálů teakového dřeva s hliníkem, jsme získali perfektní kombinaci pro luxusní zahradní sedací soupravy. Spojením chladného kovu a teplého dřeva vznikla dokonalá harmonie, která stylově ladí v každé zahradě a terase. Tímto si vytvoříte svou oblíbenou zónu pro Váš odpočinek a relaxaci.

 

Perfektní luxusní zahradní souprava - spokojenost zákazníka, je naší prioritou

 

Zahradní nebo terasové nábytkové soupravy dostupné na e-shopu bamboo.sk kombinují atraktivní vzhled a vysoké standardy kvality. Všechny použité materiály jsou odolné vůči měnícím se povětrnostním podmínkám, UV záření, nízkým a vysokým teplotám. Prvky kovových struktur jsou vyrobeny z oceli nebo hliníku, které jsou povrchově upraveny práškovými barvami, což zajišťuje pevnost a odolnost vůči rzi a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Polštáře, čalounění a sedadla se vyznačují odolností vůči absorpci a deformaci. A co víc, bez ohledu na to, kde bydlíte, bezpečně dodáme nábytek na místo.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze