Kategorie
 
 
 
 
 
další kategorie

Ochranné kryty

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 

 
 

Ochranné kryty na zahradní židle a křesla

Zahradní křesla a židle jsou oblíbenými společníky letní relaxace v přírodě. S naší kolekcí pohodlných zahradních křesel můžete čerpat energii na vaší terase. Je to díky tomu, že domácí prostředí není obyčejným prostředím, ale stává se centrem rodinných setkání, které se konají v krásné zelené scenérii. Aby idylka v zahradě trvala co nejdéle, je třeba vynaložit veškeré úsilí k tomu, aby zahradní nábytek sloužil v domácnosti v dobrém stavu po mnoho let. Objevte ochranné kryty pro zahradní židle a zahradní křesla a zjistěte, jak snadné a bezproblémové je poskytnout svému nábytku to nejlepší co můžete udělat.

Ochranné kryty - doplněk, který vydrží...

Doplněním zahradní kolekce praktickými kryty AeroCover je nejlepší způsob, jak maximalizovat životnost židlí a křesel. Nemusíte se starat o časově náročnou impregnaci či údržbu vašeho nábytku. Vše, co musíte udělat, je zakrýt nábytek praktickými a lehkými ochrannými kryty. V tomto "oblečení", můžete nábytek ponechat dlouhou zimu v exteriéru, bez nutnosti skladování, takže námraza a vlhkost neovlivní vzhled nábytku.

Ochranné kryty - inovativní materiály

Inovativní ochranné kryty dostupné na www.drstudio.cz se výrazně odlišují od populárních modelů potažených vrstvou vinylu nebo PVC. Na rozdíl od jiných materiálů, měkká polyesterová tkanina s prodyšnou membránou zůstává pružná i při nízkých teplotách. Přes ochranný kryt, celá struktura dýchá, což účinně zabraňuje růstu bakterií a plísní. Snadno použitelné kryty jsou navíc ekologicky šetrné a dají se recyklovat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze