Kategorie
 
 
 
 
 
další kategorie

Ochranné kryty

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 

 
 

Univerzální ochranné kryty na zahradní nábytek

 

Ani prudký letní liják, v zimě sníh a mráz, na podzim padající listí a v létě pyl, UV záření a vysoká teplota vzduchu nemusí negativně ovlivnit vzhled vašeho zahradního nábytku o ostatních doplňků. Pokud chcete, aby vaše pohodlné křeslo na balkoně, ratanové lehátko u bazénu nebo velký kulatý ratanový stůl i se židlemi na terase dlouhodobě zpríjemňovali letní pohodu je vhodné udržovat je v dobrém stavu. Rozsáhlá nabídka ochranných krytů na zahradní nábytek vám to umožní.

 

Ochranné kryty na míru ušité pro vás

 

Sami dobře víte, že ani nejkvalitnější zahradní nábytek není nezničitelný. I když se na výrobu moderních ratanových sezení nebo luxusního zahradního nábytku z hliníku používají nejlepší materiály aby účinně odolávaly nástrahám počasí, dlouhotrvající působení nepříznivých povětrnostních vlivů může přesto ovlivnit jejich stav. Nemusíte se však zabývat hledáním vhodného prostor na uskladnění. Nepotřebujete ani sklep a ani garáž. Přímo tam, kde ho během sezóny využíváte tedy na vlastní terase nebo balkoně si můžete vytvořit optimální podmínky pro uskladnění nábytku na podzim a také v zimním období! V zájmu zachování nejvyšší kvality našich výrobků jsme rozšířili náš sortiment o extrémně praktické ochranné obaly na zahradní nábytek. Ochranné obaly jsou univerzální a přizpůsobené každému tvaru. Pokud si z naší nabídky nevíte vybrat vhodné řešení, vyrobíme vám kryt na míru. Pošlete nám potřebné náčrty s rozměry a vyrobíme pro vás kryt na objednávku. Od této chvíle nebude muset čelit rozměrům počasí vaše ratanová jídelní souprava, rozkládací pohovka, závěsné houpací křeslo a dokonce ani zahradní box. Díky lehkosti použitých textilií není manipulace s krytem vůbec složitá. Ochranný obal, který momentálně nepoužíváte poskládáte a odložíte do vaku, který je součástí dodávky.

Ochranné obaly holandské značky potěší především zákazníky, kteří potřebují chránit zahradní čalouněný nábytek v zimním období. Díky nepromokavému obalu si i tkanina zachová svůj vzhled bez znečištění.

 

Ochranné kryty AeroCover pro nové tisíciletí

 

Běžné obaly, které jsou v nabídce u většiny prodejců v praxi neplní svou roli. Na izolaci proti vodě se často pokrývá materiál vinylovou vrstvou. Při nízkých teplotách pod bodem mrazu tento typ tkaniny tuhne, což má za následek že při manipulaci nebo zatížení sněhem a vodou dochází k tvorbě trhlin, přes které vlhkost proniká pod povrch krytu.

Odborníci holandské značky AeroCover tento problém vyřešili použitím krytů vyrobených z moderních lehkých materiálů, které si dobře poradí za každých podmínek. Moderní ochranné kryty na zahradní nábytek a zahradní příslušenství jsou vyrobeny z kvalitního polyesteru RIPSTOP odolného vůči opotřebení. Tkanina má další vrstvu (prodyšnou membránu), která zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu.

 

Vzdušné a lehké obaly pro nábytek na terase

 

Nabídka ochranných krytů na nábytek od renomované značky AeroCover je univerzální a dá se použít prakticky na každý typ nábytku, takže si můžete být jisti, že vhodný kryt podle vašich potřeb si určitě vyberete. Materiál propouští vzduch a je doplněn o membránovou vrstvu. Nejenže chrání povrch nábytku před vlhkostí a nečistotami, ale také omezuje tvorbu vodních par a tím omezuje vývoj plísní a hub.

 

Ochranné kryty AeroCover s širokou nabídkou

 

V našich společnostech se snažíme komplexně starat o potřeby našich zákazníků. Abychom předešli negativním vlivům počasí a znečištěného ovzduší na zahradní nábytek na vaší terase nebo balkoně rozšířili jsme nabídku na našich stránkách www.bamboo.sk a www.drstudio.cz o ochranné obaly. Kromě nábytku jsou vhodné i pro grily a zahradní slunečníky. Díky snadnému obalu si váš slunečník udrží svoji sytou barvu po mnoho sezón. V širokém nabídce dostupných modelů můžete jednoduše najít typy přizpůsobené vašim požadavkům.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze