Kategorie
 
 
 
 
 
Zahradní svítidla
 
 

Zahradní svítidla

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 

 
 

Záhadní svítidla jsou efektním doplňkem zahrady

 

Zahradní architektura je mozaikou mnoha vzájemně se ovlivňujících prvků. Aby se dokonale zdůraznila krása vegetace a zahradního nábytku, stojí za to obohatit kompozici o stylové doplňky. Nic nezdůrazňuje krásu prostoru lépe než vhodné osvětlení.

Terasové lampy, které jsou k dispozici na stránce www.drstudio.cz završí celkový dojem ze zahrady. Terasa a nejbližší okolí se rozzáří novou nádherou. Jaké zahradní svítidla by měly být ve vaší zahradě? Podívejte se na naši nabídku!

 

Terasové LED svítidla představují moderní prvek v zahradě

 

Ty, kteří chtějí určovat trendy zaujmou jednoduché tvary LED svítidel. Zahradní svítící koule různých průměrů a svítidla na terasu ve tvaru kostky umožňují nastavovat různé barvy a také režim jejich střídání. Nemusíte mít obavu o trvanlivost těchto zahradních svítidel, protože jsou vyrobeny z mrazuvzdorných materiálů s vysokou odolností proti mechanickému poškození. Pozornost milovníky přírodních forem budou lákat zahradní lampy připomínající kámen. Fantastický detail dokonale zapadne do zahradní zeleně a rozlije měkké světlo ve své blízkosti.

 

Zahradní svítidlo trochu jinak

 

Tento prvek z naší nabídky je nejlepším příkladem toho, že neobvyklé řešení jsou naší specializací! Těšíme se, že můžeme všem milovníkům netradičních řešení představit terasové svítidla ve formě květináčů.

Zahradní květináč svítící více barvami se stane harmonickým doplňkem moderní terasy nebo balkonu. Splňuje hned dvě funkce. Rozjasní večerní tmu a slouží současně jako nádoba na vysazení květů nebo keřů. Minimalistické tvary zahradního svítidla zvýrazní přirozenou formu zasazené rostliny. Svítící květináče jsou k dispozici ve více tvarech a velikostech. Některé modely jsou napájeny z vestavěných baterií. Svítilny, které musí být připojeny na zdroj elektrické energie mají ochranný faktor IP 65, což umožňuje jejich bezpečné používání v interiéru i exteriéru.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze