Kategorie
 
 
 
 
 
Ochranné kryty na grily a ohniště
 
 

Ochranné kryty na grily a ohniště

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :
 

 
 

Lehké ochranné obaly pro zahradní grily

 

Na co se všichni nejvíce těšíme na rodinných akcích v zahradě? Určitě si najdeme mnoho důvodů. Vůně zeleniny, chutných kousků masa a čerstvých ryb, které se připravují na

horkém zahradním grilu získá pravděpodobně nejvíce hlasů. Těšíme se na samotnou ochutnávku jídel ale důležitá je i jejich příprava. Je to vynikající možnost jak strávit volný čas s rodinou a přáteli v příjemném prostředí obklopeni zelenou scenérií.

Náš nejdůležitější pomocník si zaslouží přiměřenou pozornost i po skončení zahradní párty. Pokud chcete, aby byl zahradní gril připraven na další podobné akce na dlouhý čas, postarejte se o něj! Kvalitní ochranné obaly na všechny druhy grilů značky AeroCover na stránkách www.drstudio.cz a www.bamboo.sk vám to umožní.

 

Skvělé vůně a chutě léta na dlouhá léta zajistí kryty

 

I nejkvalitnější materiály mají své limity. Zahradní nábytek, závěsné křeslo na balkoně i zahradní gril na terase jsou trvale vystaveny intenzivním a nepříznivým povětrnostním faktorem. Pokud chceme zabránit aby změny počasí poškodily vzhled a funkčnost zahradního grilu a nábytku vyplatí se je chránit kvalitním krytem. Ochranné obaly navrženy renomovanou značkou AeroCover jsou vzdušné a spolehlivě ochrání vše co je pod nimi.

 

Ochranné kryty na zahradní grily pro léto i zimu

 

Dosud běžně používané materiály pro výrobu ochranných obalů pro zahradní příslušenství při nízkých zimních teplotách tuhnou a následně praskají. Jejich funkčnost se tak snižuje a neplní dostatečně svou úlohu. Ochranné kryty AeroCover jsou vyrobeny z inovovaného polyesteru se speciální membránou, který si zachovává svou měkkou strukturu bez ohledu na vnější počasí. Vzdušná látka je odolná vůči prachu, vodě a nečistotám v ovzduší. Její unikátní vlastnosti významně omezují tvorbu plísní, hub a bakterií. Váš zahradní gril tak získává dokonalou ochranu. Nízká váha tkaniny a jednoduchá manipulace dělají z ochrany grilu dětskou zábavu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze