Kategorie
 
 
 
 
 
Zahradní závěsná křesla
 
 

Zahradní závěsná křesla

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :
 
Závesné kreslo 23-03

Závesné kreslo 23-03

18.325 Kč 12.828 Kč
Závěsné houpací křeslo UOVO bílé
AkceTopSkladem

Závěsné houpací křeslo UOVO bílé

17.827 Kč 15.153 Kč

 
 

Zahradní závěsné křesla se stojanem na terasu nebo balkon 

Při zařizování zahrady nebo terasy k sestavě zahradního nábytku je vhodným a estetickým doplňkem i zahradní závěsné křeslo. Navíc, je to mimořádně vhodné řešení, pokud máte omezený prostor - například na balkoně nebo menší terase. Na bamboo.sk máme ideální alternativu ke klasickým ratanovým pohovkám nebo zahradním židlím. Zahradním závěsným křeslem můžete vsadit na jeden silný, výrazný prvek, který oživí váš prostor.

Zahradní závěsná křesla nabízejí nové možnosti.

O čem mluvíme? Samozřejmě o zahradních závěsných křeslech! Můžete si vybrat z modelů, které se výrazně odlišují od tradičních závěsných křesel. Originální design závěsných houpacích křesel UOVO vám poskytne blažený pocit relaxace v naprosté izolaci od okolního prostředí. Dokonalé vypletené závěsné křeslo, vám dává možnost jak se ponořit do zcela nového, předtím neznámého pohodlí. Další  možností  je závěsné křeslo Malaga. Je to verze pro milovníky moderních a odvážných tvarů. A to není vše na www.drstudio.cz si můžete vybrat i nádherné originální závěsné ratanové křeslo NICE, kde můžete relaxovat ve večerních hodinách.

Dekorativní tvar dokonale doplňuje nejen moderní ale i tradiční prostory. Všechny houpací závěsné křesla jsou vyplněny měkkými polštáři odolnými vůči deformaci. Námi nabízené zahradní závěsná křesla se harmonicky doplňují s dalšími položkami ratanového nábytku na terasu se stejným druhem kulatého výpletu z kolekce ROYAL. Dopřejete si luxus a pohodlí nákupem zahradního závěsného křesla z naší nabídky.

Zahradní závěsná křesla poskytují královský odpočinek.

Naše zahradní houpačky jsou investicí na dlouhé roky. Konstrukce ze svařované, práškově lakované oceli, poskytuje pevnost a celkovou odolnost proti prorezavění. Polyesterové čalounění impregnované teflonem neabsorbuje nečistoty ani vlhkost a polyethylenový výplet se vyznačuje vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám a UV záření. Naše zahradní houpačky jsou módním, modernistickým prvkem, které Vám bude sloužit po dlouhá léta používání

Vaše spokojenost nás posouvá vpřed ...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze