Kategorie
 
 
 
 
 
Ochranné kryty na zahradní slunečníky
 
 

Ochranné kryty na zahradní slunečníky

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :
 

 
 

Potřebují zahradní slunečníky ochranný kryt?

 

Zahradní slunečník patří ke standardnímu vybavení většiny zahrad. Často je to jediná možnost jak uniknout před slunečními paprsky. Stává se tak neoddělitelným společníkem při letním odpočinku. Praktický pomocník poskytuje efektivní ochranou před únavným sluncem a letním mrholením. Je také elegantním doplňkem zahradní architektury. Na stínítka se používají různé materiály a v jejich odolnosti vůči slunečním paprskům jsou velké rozdíly. I ty nejlepší mají své limity. Nejvhodnějším způsobem jak omezit postupné blednutí barvy a změny ve struktuře látky v důsledku styku s vlhkostí, UV zářením a vysokými teplotami je slunečník chránit. Vždy když zahradní slunečník nepoužíváte, sklopte konstrukci stínítka a použijte ochranný obal značky AeroCover.

 

Ochranné kryty na zahradní slunečníky z nového polyesteru

 

Ochranné obaly od holandské značky AeroCover jsou užitečným doplňkem, který výrazně prodlouží životnost každého zahradního slunečníku. Situaci s ochranou nábytku a doplňků na terase po ukončení sezóny máte vyřešenou. Není třeba hledat vhodné místo v garáži nebo suterénu, kde by mohl přečkat až do jara. Stačí použít lehký a nepromokavý ochranný kryt a zatáhnout šňůrku ve spodní části. Odpadne vám náročná manipulace, protože zahradní slunečník může zůstat celou zimu na svém původním místě v zahradě nebo na terase. S prvními paprsky jarního slunce kryt stáhnete a zahradní slunečník se opět stane neocenitelným společníkem při posezeních a odpočinku na čerstvém vzduchu.

 

Proč upřednostnit právě ochranný kryt AeroCover

 

Není v tom nic složitého. Výrazným krokem vpřed je speciální materiál, který tato nizozemská značka AeroCover používá. Dosud používané materiály při nízkých teplotách ztuhly a popraskaly. Ochranné obaly z lehkého vysoce kvalitního polyesteru doplněného membránou si své vlastnosti uchovávají i v extrémních zimních podmínkách. Vodotěsný a vzdušný materiál má kromě nízké váhy i další výhody. Omezuje kondenzaci vody na chráněném zahradním nábytku a příslušenství a tím i vznik bakterií, hub a plísní. Navíc při zakoupení ochranných krytů AaroCover na stránkách www.drstudio.cz a www.bamboo.sk podporujete i zdravé životní prostředí, protože všechny položky jsou v plném rozsahu ekologické.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze