Kategorie
 
 
 
 
 
další kategorie

Zahradní doplňky

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 
Zahradní ratanový box Scatola 100 cm bílý
AkceTopSkladem

Zahradní ratanový box Scatola 100 cm bílý

14.865 Kč 10.405 Kč

 
 
Zahradní doplňky zvýrazní celkový dojem ze zahrady

Zahradní květináče zpestří terasu i balkon.


Květiny a zeleň jsou korunou zahrady. Pestrobarevné květiny a sytá zeleň keřů doplňují atmosféru ať už je zahrada navržena v provensálském stylu nebo v složitějším uspořádání podle vzoru japonských zahrad. Právě zahradní květináče vám umožní, abyste si tuto nádheru mohli vychutnat i na terase a balkoně. I ty nejkrásnější rostliny potřebují zeminu a tedy i květináč. Ideálem je když i květináč vhodně zapadá do prostředí a současně je i lahůdkou pro oči tak jako samotná rostlina. K setům z umělého ratanu jsou nejvhodnější zahradní ratanové květináče se stejným výpletem jako je samotný nábytek. K venkovskému nebo provensálskému stylu se spíše hodí zahradní ratanové květináče z přírodního materiálu. K architektuře moderního domu s luxusním hliníkovým zahradním setem asi nejvíce vyhovují elegantní zahradní květináče z plastbetonu v bledé nebo antracitové barvě.

Zahradní svítidla vytvoří intimní atmosféru


Architektura zahrady je mozaikou mnoha prvků. Aby se zvýraznila krása vegetace, stojí za to obohatit celkovou kompozici o stylové doplňky. Nic nedokáže umocnit krásu prostoru lépe než osvětlení. Terasové lampy a zahradní svítidla které si můžete najít na stránce www.drstudio.cz se stanou vrcholem úspěchu vašeho úsilí, které nakonec rozzáří zahradní nábytek a terasu v celé své nádheře. Hledejte inspiraci na naší stránce.

Zahradní box potřebujete pro kompletní zařízení terasy


Zahradní ratanový nábytek a doplňky z umělého ratanu jsou hitem několika předchozích sezón. Velký zahradní koš na čalounění SCATOLA bude skvělým doplňkem k ratanové sestavě na terase nebo v altánku. Uzavřený zahradní box zajistí uschování čalounění i dalších drobností, které jsou standardem zahradního vybavení, jako jsou ochranné kryty a obaly na zahradní nábytek. Maminky ocení možnost schovat během návštěvy dětské hračky a podobnou výbavu, která se běžně na terase a v zahradě v rodinách s menšími ratolestmi vždy nachází. Zahradní boxy máme v nabídce ve dvou velikostech a třech barvách kruhového ratanového výpletu ROYAL.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze