Kategorie
 
 
 
 
 
Závěsná postel
 
 

Závěsná postel

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 

 
 

Netradiční závěsné křeslo na relax.

Naše závěsné postele jsou určeny i pro venkovní použití, jsou bezpečné a odolné. Jelikož je vaše Tiipii vyrobeno z kvalitních materiálů - bavlny (marine grade cotton) a polyesteru, je odolné vůči plísni, UV záření i vodě.
 
Máte zahradu s velkým stromem? Byla by veliká škoda nevyužít tuto možnost. Vyberte pevnou větev zavěste na ni vaše závěsné křeslo Tiipii a užívejte si přirozený stín a letní vánek. Pokud využije moskytiéru, budete chráněni před hmyzem i při západu slunce, kdy jsou tito nepříjemní společníci nejaktivnější. Pokud však vhodný strom v zahradě nemáte, nic není ztraceno. Za pár minut je křeslo rozložené a přenesete si ho v zavazadlovém prostoru auta na klidné místo v nedalekém lese. Tam si vhodný strom určitě najdete.
Máte však i jinou možnost. Se speciálním stojanem máte k dispozici ještě jednodušší řešení. Na něm si můžete vaši závěsnou postel užívat kdekoliv - u bazénu v zahradě, u jezera, na louce v lese. Stojan lze jednoduše rozebrat a na vhodném místě znovu složit. Zabere to jen pár minut.
 
S našimi TiiPii postelemi získáváte nové možnosti pro camping, užívání si společné blízkosti, čtení nebo prostě relax v přírodě. Chceme dosáhnout aby se děti opět hrávali venku. Vyzkoušejte jednu z variant našeho závěsného zahradního křesla a uvidíte, že mládež si ho zamiluje.
Právě proto jsme se rozhodli nabídnout vám tento skvělý vnější "příbytek" pro trávení času s přáteli, odpočinek nebo jednoduché pozorování světa a využití volných chvil.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze