Kategorie
 
 
 
 
 
Závěsná postel
 
 

Závěsná postel

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 

 
 

Závěsné ratanové křeslo na terasu i balkon

Někdy stačí i menší prostor na to abyste udělali radost dětem a partnerce. Myslíme na závěsné houpací křeslo. Když ho však vyzkouší i hlava rodiny, stojíme často před těžko řešitelnou situací, kdo v něm nakonec zůstane. Svými rozměry a nosností je určeno pro dospělou osobu. Největší radost však z něj budou mít určitě děti. Je ideálním řešením iv případě pokud vás limituje prostor. Můžete ho mít na menším balkoně a dá se využít i při zařizování dovolenkového apartmánu. Na stránkách www.bamboo.sk a www.drstudio.cz máme několik alternativ řešení. Liší se barvou ratanového výpletu. Různý je i použitý materiál. Můžete se rozhodnout pro závěsné vajiíčko z umělého ratanu i pro závěsné křeslo z přírodního materiálu. Vsaďte na jeden silný, výrazný prvek, který oživí váš balkon nebo terasu.

 

Závěsné ratanové křeslo ve tvaru vajíčka z umělého ratanu

Nabízíme modely, které se výrazně liší od tradičních houpacích lavic. Ověřený tvar zahradních houpaček v podobě vajíčka poskytne příjemnou relaxaci v naprosté izolaci od okolního prostředí. Díky závěsnému vajíčku se budete moci ponořit do zcela nového, předtím neznámého komfortu. Vyberte si ze tří barev kulatého ratanového výpletu z kolekce ROYAL. Sedák v šedé barvě je součástí dodávky. Nosnost závěsného houpacího křesla je 120 kg, což pohodlně uspokojí požadavky velké většiny zájemců a současně daleko převyšuje nosnost většiny konkurenčních výrobků.

V prostoru zahrady nebo terasy se ratanové houpačky harmonicky doplňují s ratanovým sezením nebo zahradním jídelní soupravou s úplně stejnou barvou výpletu i čalounění.

Závěsné houpací křeslo z přírodního ratanu

Možná je vaše představa o závěsném křesle trochu jinačí. Pokud dáváte přednost přírodním materiálům máme připraveno něco i pro vás. Závěsné křeslo z přírodního neloupaného ratanu vás okouzlí. Ručně pletené houpací křesla jsou perlou ve sbírce zahradního nábytku. Vhodným umístěním v exteriéru si vytvoříte luxusní odpočinkovou zónu.

Proč jsou ratanové křesla takové úžasné? Zejména kvůli jedinečnému designu, který evokuje atmosféru vzdálených, exotických zemí. Vzhled závěsného křesla je řešen v koloniálním stylu, ve kterém se spojuje elegance Anglie z 19. století s divokou asijskou krajinou. Závěsné vajíčka nabízíme ve dvou barevných úpravách. Přírodní naturální odstín a bílý v provedení praná bílá.

Přírodní materiál je oproti výpletu z umělého ratanu citlivější na nepřízeň počasí. Při výběru umístění byste měli upřednostnit spíše překrytý balkon nebo terasu a vhodným prostorem může být i zahradní altán.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze