Kategorie
 
 
 
 
 
Levné paravány
 
 

Levné paravány

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :
 

 
 

Levný paraván, který vás zaujme svými vzory

 

Paraván je praktický a finančně nenáročný doplněk s kterým dosáhnete vylepšení funkčnosti v bytě nebo provozu. Při otevírání nových salonů se často setkáte s požadavkem hygieny aby byli jednotlivá pracoviště opticky odděleny. Budovat pevné sádrokartonové příčky není jednoduché a není to otázka několika dní. Řemeslníci jsou ze dne na den dražší a je stále větší problém je vůbec sehnat.

Nabízíme vám rychlejší a určitě i levnější řešení. Využijte paraván. Taková přenosná a skládací dělící stěna vyhovuje požadavkům úřadů a můžete ji mít za několik dní.

Na našich stránkách www.bamboo.sk a www.drstudio.cz najdete celou řadu vhodných paravánů za přijatelnou cenu. Mají zajímavou grafickou úpravu, některé z nich jsou oboustranné a dostanete je za cenu nižší než 1500 Kč.

Levný paraván v pastelových barvách

Pokud chcete rozdělit prostor jednoduchým způsobem zvažte možnost použít paraván. Mají obrovskou výhodu v tom, že je můžete kdykoli poskládat a odložit. Zaberou takto minimum prostoru a čekají na další použití. Do prostor kde jsou děti nebo v domovech pro důchodce se osvědčují paravány ve svěžích pastelových barvách. Zelená nebo oranžová barva oživí prostor a splní svou funkci.

Do komornějších prostor - na úřady, do zasedacích místností, konferenčních sálů nebo hotelů jsou vhodnější spíše tmavší barvy paravánů - hnědá a mahagonová. Sortiment máme běžně skladem a dodáváme do pár dní.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze