Kategorie
 
 
 
 
 
Ratanové doplňky
 
 

Ratanové doplňky

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 
Ratanové svítidlo D527
AkceSkladem

Ratanové svítidlo D527

4.457 Kč 2.595 Kč

 
 

Ratanové doplňky

Ratanový nábytek je od nepaměti součástí každé domácnosti. Využívali ho už v dávných dobách na výrobu různých typů nábytku. Naši zákazníci si mohou vybrat z různých křesel, židlí či pohodlných papassanov a podobně. Kromě nábytku netřeba zapomínat ani na ratanové doplňky, které zútulní každou domácnost a zároveň mají i prakticky využitelný charakter.

Ratanový květinový stojan

Živé květiny v interiérech hrají jedinečnou úlohu. Není proto překvapující, že mnozí z nás je mají a neumějí si představit domov bez nich. Květiny si zaslouží jedinečné prostředí. Krásný ratanový květinový stojan zde bude perfektní. Obývací pokoj nebo ložnice díky této dekoraci bude vypadat dokonale stejně jako malá zahrada v interiéru bytu. Ratanový květinový stojan, který nabízí naše společnost dokonale vytvoří rodinnou přímo až idylickou atmosféru

Ratanový věšák

Ratan je mimořádně ceněný přírodní materiál. Díky pečlivému výběru a výběru surovin z nejlepších plantáží vám umíme nabídnout mimořádně odolný, elegantní, nadčasový a jedinečný ratanový věšák. Ruční výroba jej činí jedinečným a má originální vzhled. V naší nabídce najdete ty nejkrásnější modely, které v každém domě vytvoří jedinečnou atmosféru.

Ratan by měl čistit bez použití čisticích prostředků. Na péči je nejlepší hadřík.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze