Kategorie
 
 
 
 
 
Bambusové tyče
 
 

Bambusové tyče

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 

 
 

Bambus je obnovitelný zdroj materiálu

V našich přírodních podmínkách nemá pěstování bambusu tradici. Jeho využití není tak zažité jako v prostředí kde běžně roste ve volné přírodě. U nás se především jedná o využití v zahradách. Bambusové tyče, bambusové ploty a opory na popínavé rostliny jsou nejběžnější způsob využití v našich podmínkách.

Bambusové tyče pro zahrádkáře a ovocnářů

Někdo to vidí jinak. Tyčky do fazolí a pro rajčata z lísky jsou zdá se zdarma. Když si však započítáte spotřebu benzínu nebo nafty a nějakou práci, není to zcela tak. Navíc je zde výrazný rozdíl v životnosti. Bambusové dřevo obsahuje vysoký obsah křemíku. Při jeho dělení třeba používat nářadí s TK plátky. V opačném případě hrozí rychlé opotřebení a ztráta funkce. Navíc jeho životnost je podstatně vyšší.

Bambusové tyče s krátkou dodací dobou

Nabídka bambusových holí na stránkách www.bamboo.sk a www.drstudio.cz je široká. Sortiment na stránce máme standardně skladem s krátkou dodací dobou. V případě zájmu a větších počtů pro ovocnářů a zahrádkářů umíme zajistit i jiné rozměry. Kontaktujte našich pracovníků a připravíme vám zajímavou nabídku.

Bambusové tyče na dekoraci

Hrubé bambusové tyče se používají k dekoraci a na různé konstrukce v zahradě a interiéru. Přírodní materiál je stále žádanější. Jeho použitím se vracíme k přírodě a akceptujeme, že se jedná o obnovitelný zdroj materiálu. Víme z nich vyrobit zajímavé oplocení, zábradlí, dělicí stěnu, dělicí příčku v bytě nebo moderní dekoraci do koupelny.

Bambus je moderní přírodní materiál, který je hitem při aranžování interiérů a exteriérů moderních bytů a domů.

Bambusové tyče pro popínavé rostliny s kokosovým obalem

Popínavé rostliny potřebují prostor pro růst a současně oporu. Tyče s obalem s kokosového vlákna jsou pro tento účel ideální. Poskytují prostor i oporu. Talos se základní tyčí z bambusu nebo v současnosti často i plastu a obalem z kokosového vlákna jsou pro tento účel ideální.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze