Kategorie
 
 
 
 
 
Luxusní zahradní nábytek
 
 
další kategorie

Luxusní zahradní nábytek

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 
Zahradní set CORIA I tmavě šedý
NovinkaAkce

Zahradní set CORIA I tmavě šedý

92.361 Kč 73.889 Kč
Zahradní set CORIA II světle šedý
NovinkaAkce

Zahradní set CORIA II světle šedý

107.279 Kč 85.823 Kč
Zahradní set CORIA II tmavě šedý
NovinkaAkce

Zahradní set CORIA II tmavě šedý

107.279 Kč 85.823 Kč
Zahradní set PARMA
NovinkaAkceTopSkladem

Zahradní set PARMA

89.373 Kč 71.498 Kč
Luxusní zahradní set PORTOFINO I.
Novinka

Luxusní zahradní set PORTOFINO I.

163.828 Kč 131.062 Kč
Luxusní zahradní set PORTOFINO II.
Novinka

Luxusní zahradní set PORTOFINO II.

226.224 Kč 180.979 Kč

 
 

Luxusní zahradní nábytek určuje trendy

Designér zahradního nábytku Ed van Engelen vysvětluje, že zájemce o kvalitní, moderní až avantgardní styl zahradního nábytku se přednostně orientuje na sortiment, který se odváží vyniknout. Pečlivým předvídáním trendů v rámci odvětví outdoorového nábytku ale i za jeho hranicemi jsme schopni navrhnout produkty a kolekce, které odpovídají očekáváním zákazníků a zároveň jsou "jen trochu odlišné". Tento přístup lze poznat v naší kolekci luxusního zahradního nábytku.

Luxusní zahradní nábytek je propracovaný do detailů

Naším cílem je prodávat sortiment, kterému zákazník rozumí na první pohled. Nakonec každý spoléhá na to co vidí, co si může vyzkoušet a co se dozví o nábytku z internetové stránky nebo od pracovníků na prodejnách. Každá značka nebo výrobce můžete dělat nové, revoluční a nekonvenční věci, ale i malé kroky, které zdokonalují celek. Dobrým příkladem je například sklopné opěradlo na některých typech sestav luxusního zahradního nábytku nebo způsob zajištění čalounění na konstrukci zahradního setu. Uchycení je praktický detail a zároveň i elegantní designový prvek na našich moderních soupravách zahradního nábytku. Tento držák na polštář najdete například v sestavách Stockholm, Oslo, Java, Parma nebo Isla.
Snažíme se aby produkty z naší nabídky měli svůj vlastní styl. Je velkou výhodou mít za sebous v tomto odvětví z vysokou konkurencí ověřených a silných dodavatelů jakými jsou značky OLTRE, ZUMM nebo SUNS.
Ed van Engelen má svými návrhy zásluhu na soupravách luxusního zahradního nábytku Evia, Eno, Stockholm, Kodaň a Oslo.

Luxusní zahradní nábytek se vyrábí z nejlepších materiálů

Kvalita nelze dosáhnout pokud nepoužíváte materiály s dlouhou životností. Teakové dřevo, hliníkové profily, odolné výplety, vodoodpudivé čalounění a i jiné materiály dodávají našemu nábytku na terasu trvanlivost. Všechny sety luxusního zahradního nábytku jsou navrženy tak, abyste je mohli ponechat v exteriéru celý rok. Musíte si ale být vědomi toho, že životnost zahradního nábytku se prodlužuje, pokud jej během zimy uskladníte v suchých prostorách. Všechny přírodní materiály časem mění barvu. Teakové dřevo je nejkvalitnější dřevina pro výrobu zahradního nábytku. Používá se také na výrobu palub luxusních jachet. Pokud se neošetřuje olejem má při dlouhodobém použití v exteriéru tendenci šednout.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze