Kategorie
 
 
 
 
 
další kategorie

Zahradní slunečníky

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 
Zahradní slunečník PANAREA 3x3 m Taupe
NovinkaAkce

Zahradní slunečník PANAREA 3x3 m Taupe

17.329 Kč 15.599 Kč

 
 

Zahradní slunečníky s boční nohou...

Pokud si chcete užít léto na maximum, je důležité zajistit optimální podmínky pro nerušený odpočinek. Při zařizování zahrady nebo terasy nejsou důležité jen zahradní lehátka či zahradní sedací soupravy, ale i zahradní slunečník - nenápadný detail, který nás chrání před sluncem a nečekaným mrholením. Trendovou a mimořádně funkční alternativou k tradičním modelem jsou právě zahradní slunečníky s boční nohou.

Záhradní slunečníky pro slunce a déšť ...

Hlavním úkolem zahradního slunečníku je poskytnout maximální ochranu před sluncem. Zahradní slunečníky z kolekce Platinum jsou bariérou nejen pro prudké sluneční paprsky, ale i pro vlhkost a UV záření. Zahradní slunečníky s boční nohou se dokonale hodí ke každému, dokonce i k největšímu nábytku. Navíc víceúrovňový mechanismus k nastavení úhlu sklonu slunečníku, umožňuje zastínění libovolných, dokonce těžko přístupných míst. Kryt vyroben z vysoce kvalitního polyesteru potaženého polyuretanem je odolný vůči prachu a vodě. Díky své vysoké odolnosti vůči UV záření má dlouhou životnost a snadno se udržuje.

Zahradní slunečníky a holandský design

Řada exkluzivních deštníků je navržen a modernizovaný týmem zkušených designérů z Holandska. Jsou zaměřeni na to aby vzniklo elegantní a spolehlivé zařízení, které se jednoduše ovládá. Inovativní a odvážné nápady vedly k vytvoření krásných zahradních slunečníků s dvojitým sklopným mechanismem. Aniž se pohybovala konstrukce, můžete volně naklápět a otáčet slunečník v libovolném směru. Dokonalé zastínění máte zajištěno od rána až do večera.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze