Kategorie
 
 
 
 
 
Teakové stoly
 
 

Teakové stoly

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :
 
Zahradní stůl VIC
AkceNovinka

Zahradní stůl VIC

9.490 Kč 7.592 Kč

 
 

Teakové stoly do zahrady

Když nás krásné počasí naplňuje pozitivní energií, stojí za to využít naplno možnosti, které nabízí zahrada. Rodinná večeře, víkendové zahradní posezení s přáteli nebo večer se stolními hrami pod otevřenou oblohou jsou drobné radosti, které zpestřují náš každodenní život a přinášejí nám více veselosti a zábavy. Pokud chcete, aby každý teplý den byl zdrojem radosti, postarejte se o svou terasu. Dřevěné jídelní stoly umístěny na terase nebo pod altánem probouzejí potenciál ukrytý ve vaší zahradě.

Masivní dřevěné stoly pro zahradu - příroda v hlavní roli.

Zahradní nábytek je stále vystaven faktorům, které mohou negativně ovlivnit jeho strukturu. Stoly a židle vyrobené z domácích dřevin mohou ztratit svou barvu, častokrát mají sklony k černání nebo se na nich tvoří trhliny. Pro všechny, kteří oceňují přírodní řešení a z praktických důvodů se nechtějí vzdát dřevěného nábytku, vám rádi představujeme dřevěné stoly do zahrady z kolekce VIMINE! Extrémně pevné stoly jsou vyrobeny z teaku, který ve venkovních náročných podmínkách nemá konkurenci. Teakové dřevo je bohaté na přírodní oleje a kyselinu křemičitou. Díky těmto sloučeninám vykazuje materiál nadprůměrnou odolnost vůči mechanickému poškození, ale i vodě a chemickým látkám. Je ideální do zahrady. Nákupem dřevěného teakového stolu získáte ekologický a trvanlivý výrobek, který v bezchybné formě vydrží v zahradě během mnoha let.
V tomto případě jde estetika ruku v ruce s funkčností. Kulaté nebo obdélníkové zahradní stoly s přirozenou strukturou dřeva působí mezi zelení ve vaší zahradě opravdu velmi působivě. Venkovní jídelna se stává centrem rodinného života.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze