Kategorie
 
 
 
 
 
Teakové stoly a sestavy
 
 

Teakové stoly a sestavy

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 
Zahradní stůl MADRID
NovinkaAkce

Zahradní stůl MADRID

35.130 Kč 28.104 Kč
Zahradní stůl MONTE CARLO
Novinka

Zahradní stůl MONTE CARLO

58.961 Kč 47.169 Kč
Zahradní stůl ATLANTA
Novinka

Zahradní stůl ATLANTA

58.961 Kč 47.169 Kč
Zahradní stůl BILBAO
NovinkaAkce

Zahradní stůl BILBAO

53.613 Kč 42.890 Kč
Zahradní stůl MADRE
Novinka

Zahradní stůl MADRE

49.261 Kč 39.409 Kč

 
 

Teakové stoly do zahrady

Když nás krásné počasí naplňuje pozitivní energií, stojí za to využít naplno možnosti, které nabízí zahrada. Rodinná večeře, víkendové zahradní posezení s přáteli nebo večer se stolními hrami pod otevřenou oblohou jsou drobné radosti, které zpestřují náš každodenní život a přinášejí nám více veselosti a zábavy. Pokud chcete, aby každý teplý den byl zdrojem radosti, postarejte se o svou terasu. Dřevěné jídelní stoly umístěny na terase nebo pod altánem probouzejí potenciál ukrytý ve vaší zahradě.

Masivní dřevěné stoly pro zahradu - příroda v hlavní roli.

Zahradní nábytek je stále vystaven faktorům, které mohou negativně ovlivnit jeho strukturu. Stoly a židle vyrobené z domácích dřevin mohou ztratit svou barvu, častokrát mají sklony k černání nebo se na nich tvoří trhliny. Pro všechny, kteří oceňují přírodní řešení a z praktických důvodů se nechtějí vzdát dřevěného nábytku, vám rádi představujeme dřevěné stoly do zahrady z kolekce VIMINE! Extrémně pevné stoly jsou vyrobeny z teaku, který ve venkovních náročných podmínkách nemá konkurenci. Teakové dřevo je bohaté na přírodní oleje a kyselinu křemičitou. Díky těmto sloučeninám vykazuje materiál nadprůměrnou odolnost vůči mechanickému poškození, ale i vodě a chemickým látkám. Je ideální do zahrady. Nákupem dřevěného teakového stolu získáte ekologický a trvanlivý výrobek, který v bezchybné formě vydrží v zahradě během mnoha let.
V tomto případě jde estetika ruku v ruce s funkčností. Kulaté nebo obdélníkové zahradní stoly s přirozenou strukturou dřeva působí mezi zelení ve vaší zahradě opravdu velmi působivě. Venkovní jídelna se stává centrem rodinného života.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze