Kategorie
 
 
 
 
 
Zahradní ratanové sedací soupravy
 
 

Zahradní ratanové sedací soupravy

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 

 
 

Zahradní nábytek z umělého ratanu

Naše kolekce zahradního nábytku z umělého ratanu Oltre má jeden cíl - harmonicky kombinovat krásu a funkčnost. Naši designéři vytvořili zahradní nábytek s nejen estetickými ale také plně funkčními vlastnostmi. Moderní design je důvod, proč se zahradní nábytek z umělého ratanu těší velké oblibě zákazníků. Seznamte se prosím s naším širokým sortimentem a dopřejte si trochu luxusu!

Zahradní nábytek z umělého ratanu - řešení pro vaše pohodlí

Praktické uspořádání zahrady a terasy je řešení jak si nejlépe užít společné chvíle s rodinou a přáteli. Nabízíme zahradní nábytek, který svým tvarem a kvalitou poskytuje maximální komfort. Moderní design, jednoduché linie a přírodní barvy dodávají exkluzivitu každému prostoru. Náš nábytek je neocenitelným společníkem na romantickou večeři pro dva, rodinné oslavy a grilování. Každý kus našeho zahradního nábytku se stává součástí Vašich zážitků.

 Zahradní sedací soupravy z umělého ratanu - design a ...

Společným prvkem pro celou kolekci nábytku z umělého ratanu je jeho výplet, který je vyroben z polyethylenového vlákna. Tento materiál je pevný, odolný vůči vnějším faktorům a UV záření. Drží svůj vzhled a tvar. Sedáky a opěrky vyrobené z polyuretanové pěny a čalounění z polyesteru impregnované teflonem poskytují komfort během dlouhých hodin strávených na našich zahradních sedacích soupravách. Všechny tyto prvky vytvářejí vzájemnou symbiózu designu a funkčnosti. Praktičnost sestav zahradního nábytku z umělého ratanu je hlavním důvodem, proč jsou naše sestavy oblíbeným artiklem při zařizování zahrad a teras.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze