Kategorie
 
 
 
 
 
Rozkládací sedačky
 
 

Rozkládací sedačky

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 
Rozkladací pohovka Gauč Jeans
NovinkaAkceTop

Rozkladací pohovka Gauč Jeans

7.288 Kč 6.924 Kč
Rozkladací pohovka Gauč Blau
NovinkaAkceTop

Rozkladací pohovka Gauč Blau

6.476 Kč 6.148 Kč
Rozkladací pohovka Gauč Grau
NovinkaAkceTop

Rozkladací pohovka Gauč Grau

8.520 Kč 7.865 Kč

 
 

Rozkládací pohovky do menších bytů

Sedačka pro dvě osoby je vhodným řešením pro začínající partnery, kteří se osamostatnili v menším bytě. Potřebujete ji abyste mohli pohodlně strávit společné večery u filmu nebo knize. Pokud ale máte někdy chuť trošku se natáhnout nemusí nám čalouněné dvojkřeslo už stačit. Řešením jsou rozkládací pohovky. Moderní pohovky ve stylu retro nejen dobře vyzerajú, když jsou složeny, jsou také pohodlným místem na příležitostné zdřímnutí nebo relaxaci ve dvojici.

Rozkládací pohovky pro nečekanou návštěvu

Mladé páry nemají vždy možnost zařídit si samostatnou pokoj pro hosty. Běžné byty a někdy ani rozpočet to zkrátka neumožňují. Nemusí to však bezpodmínečně znamenat, že hosté nebo rodina musí s vámi po večeři rozloučit. Rozkládací pohovky pro dvě osoby jsou praktickou alternativou postelí. Výběrem vhodného typu pohovky si ušetříte místo pro židle a stůl, abyste hosty mohli pohostit čajem, kávou nebo jídlem. Jen malá a jednoduchá úprava stačí na to, aby se pohovka pro dvě osoby změnila na pohodlné místo na spánek. Nemáte problém ze zajišťováním ubytování.
Rozkládací sedačky, které máme v nabídce jsou nejen pohodlné ale velký důraz dáváme i na design. Naše pohovky jsou navrženy v moderních tvarech a vybrat si můžete skandinávský styl, industriální styl nebo něco ve stylu retro. Kvalitní čalounění a široký výběr látek jsou samozřejmostí.

Rozkládací pohovky pro jednu nebo tři osoby

Náhradní lůžko se sejde v každém bytě. Nikdy dopředu nevíte zda vás na narozeninové párty nepřekvapí neočekávaným hosté. Pokud váš byt nemá další pokoj může to vyřešit rozkládací pohovka pro tři osoby. Taková sedačka má dřevěnou konstrukci a bude každý den sloužit jako místo k odpočinku nebo setkání s rodinou a přáteli. Pokud však potřebujete více místa na spaní, stačí jednoduše sedačku změnit na pohodlnou postel pro tři osoby.
Pamatujte na to, že obývací pokoj má v bytě i reprezentativní funkci. Vhodně zvolený nábytek pomůže vytvořit originální zařízený interiér, ve kterém se bude celá rodina i vaši hosté cítit pohodlně a příjemně. Pro naše rozkládací pohovky jsou typické vlastnosti jako moderní vzhled, minimalismus i industriální styl . Je jen na vás pro jaké řešení se rozhodnete.
Pro hotelové pokoje může být vhodnějším řešením rozkládací křeslo. Několika jednoduchými pohyby změníte pohodlné křeslo na postel a vyřešíte tak problém s přístelkem pro další osobu. Různé tvary, rozměry i barvy vám zajistí možnost vybrat vhodné řešení do každého hotelového pokoje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze