Kategorie
 
 
 
 
 
Ochranné kryty na zahradní stoly a jídelní soupravy
 
 

Ochranné kryty na zahradní stoly a jídelní soupravy

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 

 
 

Vzdušné ochranné obaly na zahradní jídelní sety

 

Jídelní stoly a také celé sestavy stolů s křesly nebo židlemi musí celou sezónu čelit mnoha nepříznivým povětrnostním situacím. Prudké bouře a UV záření společně s vysokými teplotami v letním období, na podzim vlhké listy padající ze stromů a v zimě silné mrazy a sníh mají za následek postupné stárnutí povrchu zahradního nábytku. Zanechají své stopy i na nejkvalitnějších a nejnovějších materiálech. Nic není nezničitelné.

O všechno zařízení a nábytek v exteriéru je třeba pečovat a chránit ho. Vhodným doplňkem vaší zahradní sestavy je univerzální ochranný obal. Můžete si vybrat z nabídky na stránkách www.drstudio.cz a www.bamboo.sk potřebný rozměr a tvar. Najdete si tam ochranný kryt na kulaté, čtvercové i obdélníkové zahradní stoly a sestavy. Použitím ochranného obalu výrazně prodloužíte životnost svého oblíbeného setu.

 

Už žádné problémy s uskladněním zahradního nábytku

 

Ne každý má v domě nebo bytě dostatek prostoru na zimní úschovu zahradního nábytku. Prostornou garáž nebo suchý sklep můžete nahradit jednoduchým způsobem. Ušetříte si zároveň námahu s přenášením a také přiměřené množství vzácného času. Řešení není ani komplikované ani cenově náročné. Renomovaná značka AeroCover nabízí na zakrytí nábytku na terase nebo balkoně speciální ochranné obaly. Nábytek, zahradní lehátka, zahradní slunečníky nebo grily jednoduše přikryjeme a zatáhnete šňůrku ve spodní části. Vše zůstane na svém původním místě. Pod speciálním krytem si každý kus zachová svůj bezchybný vzhled až do jara. Ochranné obaly AeroCover na zahradní jídelní stoly a sety jsou lehké a snadno se s nimi manipuluje. Práce s přikrýváním zabere minimum času a zvládnou to i děti. Ochranné kryty jsou dodávány s praktickými taškami, které usnadňují skladování v době, kdy kryt nepoužíváte.

 

Kryty na zahradní sety zohledňují ekologický přístup

 

Nejnovější ochranné kryty AeroCover jsou vyrobeny z pružné polyesterové tkaniny, která je doplněna o membránovou vrstvu. Tato kombinace zaručuje ochranu povrchu nábytku před vnějšími faktory jako je prach, voda a sníh a současně díky membráně a výměně vzduchu výrazně limituje tvorbu plísní, hub a bakterií. Vzdušný a lehký materiál při mrazivém počasí neztvdne a nemá sklony k praskání. Ochranné kryty terasových jídelních sestav splňují požadavky na ekologii a jsou recyklovatelné.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze