Kategorie
 
 
 
 
 
další kategorie

Zahradní stoly

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 
Zahradní stůl MADRID
NovinkaAkce

Zahradní stůl MADRID

35.130 Kč 28.104 Kč
Zahradní stůl BILBAO
NovinkaAkce

Zahradní stůl BILBAO

53.613 Kč 42.890 Kč
Zahradní stůl SENSE
Novinka

Zahradní stůl SENSE

5.899 Kč 4.719 Kč
Zahradní stůl VIC
NovinkaAkce

Zahradní stůl VIC

9.490 Kč 7.592 Kč

 
 

Designové zahradní stoly ...

Zahradní stůl je důležitým prvkem každé domácnosti. Je doplňkem při každodenním stravování, ale i při oslavách či při romantické večeři se svou drahou polovičkou nebo osamělých chvílích se sklenkou vína pod hvězdnou oblohou. Seznamte se s naší širokou nabídkou zahradních stolů, které splňují nejen každodenní potřeby, ale stávají se také vkusným doplňkem Vaší zahrady nebo terasy.

Zahradní stůl, který hledáte ...

Zahradní stoly, které jsou k dispozici v prodejnách DR studio, s.r.o., jsou kombinací pevných materiálů a moderního minimalistického designu. Rozmanitost použitých tvarů a řešení dává velké množství příležitostí pro kreativní majitele zahrad. Malý zahradní stolek Romeo nebo zahradní stůl Rondo umístěn vedle sedačky ve stejném stylu, bude jemně doplňovat celkový vzhled vaší zahrady či terasy. Pro každého, kdo hledá univerzální řešení pro každou příležitost, je vhodnou volbou roztahovací stůl Toledo, který můžeme rozšířit až o metr, čímž se stává dokonalým řešením pro větší skupinu lidí. Milovníci klasičtějších forem budou zaujatí jednoduchými tvary zahradních stolů z kolekce Aveiro nebo z teakových zahradních stolů. Umístěním vysokého barového stolu vedle bazénu nebo na terasu spolu s stoličkam vytvoříme moderní místo v barovém stylu, které okouzlí vašich přátel.

Nejlepší materiály ...

Naše zahradní stoly jsou vyrobeny výhradně ze speciálně vybraných materiálů. Vypracování v každém detailu vyústilo do vytvoření kolekce stabilních zahradních stolů, kterým neuškodí silný déšť ani extrémní teploty. Mezi dostupnými modely jsou masivní teakové stoly, které okouzlí přírodním vzhledem, jakož i lehké stoly vyrobené z vysoce kvalitního hliníku a stále módního umělého ratanu. Z množství dostupných možností si vyberete stůl, který dokonale doplňuje stylovou vizi velké terasy, malé terasy nebo balkonu.

Teakové jídelní stoly - legendární trvanlivost ve vaší zahradě ...

Elegance a jednoduchost jsou charakteristickými znaky nabídky teakových stolů z kolekce Vimine. Umístěním teakového stolu do srdce vaší terasy vytváříte pro sebe a své blízké příjemné prostředí pro rodinné setkání. Návrháři, kteří vytvářejí nejnovější trendy, jsou stále více ochotni jít do inovativních materiálů pro čistý a originální design. Teakové dřevo se získává z rostliny - exotického druhu, který má výjimečnou vitalitu. Díky specifickému složení materiálu neabsorbuje vodu a je plně odolný vůči různým chemickým látkám. Trvanlivost teakových výrobků je téměř legendární. Teakové jídelní stoly vypadají krásně v zahradě s bujnou vegetací ale iv zahradě s jemnější výsadbou rostlin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze