Kategorie
 
 
 
 
 
další kategorie

Retro nábytek

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 
Rozkladací pohovka Gauč Jeans
NovinkaAkceTop

Rozkladací pohovka Gauč Jeans

7.288 Kč 6.924 Kč
Rozkladací pohovka Gauč Blau
NovinkaAkceTop

Rozkladací pohovka Gauč Blau

6.476 Kč 6.148 Kč
Rozkladací pohovka Gauč Grau
NovinkaAkceTop

Rozkladací pohovka Gauč Grau

8.520 Kč 7.865 Kč

 
 

Retro nábytek do pokoje nebo jídelny

Každý má odlišné představy a nároky na vybavení domu nebo bytu a samozřejmě i rozdílné rozměry obývacích pokojů a jídelen. Jednotlivé místnosti se liší i individuálním dispozičním řešením, kde zohledňujeme umístění oken a dveří, světové strany a pochopitelně i ostatní nábytek, který chceme v prostoru umístit. Při výběru nábytku do obývacího pokoje, jakož i při plánování jeho uspořádání musíte zvážit, zda očekávaný výsledek bude v souladu s charakterem domácnosti. Můžeme mít zájem spíše o dřevěný nábytek, někomu více vyhovuje něco z kovu nebo se rozhodneme například pro nějaký exotický materiál jako je bambus, ratan nebo banánovník. Nevyplatí se kupovat jednotlivé výrobky do interiéru pod vlivem dočasných emocí a vybrat si něco, co se mi momentálně líbily případně něco co je moderní. Namísto toho je vždy vhodnější nejprve se ujistit, že konkrétní kus ladí s ostatním zařízením v místnosti. Pokud se to podaří dosáhnout, bude byt vypadat skvěle i po mnoha letech.

Retro nábytek ve skandinávském stylu

Tento typ nábytku, který najdete na stránce www.drstudio.cz má zajímavou a jedinečnou podobu, a proto obohacuje každý prostor přidáním své nezaměnitelné pečeti. Nabízíme dřevěné sedačky, rozkládací pohovky, dřevěné křesla i dřevěné židle různých tvarů, rozměrů i s možností výběru vhodného čalounění. Pokud mluvíme o dřevěném nábytku, nemusíte mít obavu, že budete sedět na tvrdém dřevě a cítit se nepohodlně. Dřevo zpravidla tvoří jen konstrukci a vše je obaleno pohodlným čalouněním. Pokud chcete správně zařídit interiér, musíte však mít na paměti, abyste to nepřeháněli s množstvím nábytku v místnosti. Navrhněte si zařízení tak aby se obývací pokoj nejevila prázdná, ale abyste se po ní mohli volně pohybovat. Pokud se necítíte dostatečně jistí, že si vyberete váš dřevěný nábytek do obývacího pokoje správně, můžete využít pomoc profesionálního interiérového designéra.

Retro nábytek v řemeslné kvalitě

Bez ohledu na styl nábytku, který se vám líbí a o který máte zájem, byste se měli ujistit hlavně o jeho kvalitě. Musíte mít jistotu, že je vyroben důkladně, a že použité materiály odpovídají nejvyšším požadavkům. Nedoporučujeme šetřit tam, kde očekáváte dlouholeté využití. Pokud si koupíte nábytek do obývacího pokoje jen proto, že je levný, pravděpodobně již za velmi krátkou dobu zjistíte, že si ho velmi dlouho neužijete. Takové výrobky se zpravidla rychle zničí. Dřevěný nábytek ve skandinávském stylu z naší nabídky je odolný a má kvalitní zpracování. Díky tomu budou vaše interiéry vypadat atraktivní a výsledkem vašeho snažení bude pohodlí na dlouhou dobu. Nákup nábytku považujte za investici do svého vlastního životního prostoru.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze