Kategorie
 
 
 
 
 
Zahradní hliníkové lehátka
 
 

Zahradní hliníkové lehátka

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :
 
Zahradní lehátko MURCIA šedé
NovinkaAkce

Zahradní lehátko MURCIA šedé

8.887 Kč 7.110 Kč
Zahradní lehátko MURCIA antracitové
NovinkaAkce

Zahradní lehátko MURCIA antracitové

8.887 Kč 7.110 Kč
Zahradní lehátko ALTEA šedé
NovinkaAkce

Zahradní lehátko ALTEA šedé

5.925 Kč 4.740 Kč
Zahradní lehátko ALTEA antracitové
NovinkaAkce

Zahradní lehátko ALTEA antracitové

5.925 Kč 4.740 Kč

 
 

Zahradní lehátka na terasu i ke bazénu

Chcete zažít atmosféru luxusní tropické pláže ve vaší zahradě? Pro www.drstudio.cz  není nic nemožné! Poznejte moderní zahradní lehátka, které změní váš domov na exkluzivní resort na turecké riviéře.

Zahradní lehátka a od nás a Kleopatřinu pláž máte doma

Zahradní lehátka jsou vhodné pro milovníky pohodlí, kvality, extravagance a ušlechtilého tvaru. Široký výběr modelů a barev vám dává záruku, že najdete variantu, která nejlépe vyhovuje vašim očekáváním a představám a současně vhodně doplňuje váš dům a zahradu. Každé z dostupných lehátek má jedinečný design, styl a funkčnost, která mu dávají individuální charakter. Lehátka mají jednoduše ovladatelný polohovací mechanismus pro nastavení výšky opěradla. Můžete si ho dát do nejnižší polohy - do roviny s pevnou částí a pohodlně se natáhnout. V nejvyšší poloze prakticky sedíte a můžete se věnovat knize nebo jen tak klidně pozorovat okolí.
Pokud jste unaveni z pálícího slunce, můžete naše moderní zahradní lehátka jednoduše přenést na vhodnější místo do stínu stromu nebo balkonu. Tuto situaci zvládne i dítě, protože lehátka váží jen kolem 12 kg.
Vyberte si z více typů moderních hliníkových lehátek. Každý typ nabízíme ve třech barvách v světle šedé, šedé a také v moderní antracitové barvě. Všechny lehátka jsou vybaveny pevnou PE síťkou v šedé barvě. Mokré plavky nejsou žádný problém. Každý z dostupných modelů se vyznačuje unikátním designem a kvalitním řemeslným zpracováním. Kvalita je zřejmá v každém detailu.

Zahradní lehátka a lehátka vhodné pro wellness a SPA

Naše zahradní lehátka jsou opravdu moderním a luxusním designovým prvkem. Přitahují pohledy všech návštěvníků a sousedů. Originální design jde ruka v ruce s vysokými standardy výroby i s použítím nejlepších materiálů. Naše výrobky mohou být použity nejen na terasách či zahradách ale jsou mimořádně vhodné i do wellness hotelů a SPA center. Dopřejte si luxusní vzhled a pohodlí za dobrou cenu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze