Hliníkové pergoly pro celoroční využití na terase

Kategorie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Hliníkové pergoly pro celoroční využití na terase

Zahrada, terasa, gril, zahradní nábytek .... Máte pocit, že vám ještě něco chybí? No přece hliníková pergola! Víte proč? Hlinikové pergoly se momentálně těší velké popularitě a oblibě.

Kombinace použitých materiálů pro jejich výrobu, funkčnost, moderní vzhled a prakticky neomezená životnost z nich dělá výborného adepta na přírůstek do vaší zahrady.

Moderní design, který se snoubí s perfektní kvalitou a funkčností zajišťují pro své uživatele dokonalé prostředí na trávení volného času za každého počasí a v každém ročním období. Naše hliníkové pergoly můžete umístit prakticky kdekoliv. Díky výběru z více rozměrů jsou vhodné pro použití v rodinných domech, na letních kavárenských a hotelových terasách a také v rezidentských bytech.

Hliníková pergola má oproti dřevěné řadu výhod

Dřevěné výrobky mají své estetické kvality. Ze dřeva se dají vyrobit různé typy překrytí a přestřešení, na výběr máte prakticky neomezené možnosti barevného provedení, můžete vytvořit jakékoliv tvary a rozměry. Dřevo je však jen dřevo a podléhá rychleji negativním vlivům počasí. Po určitém čase ho budete muset znovu ošetřit vhodnou povrchovou úpravou. Ceny takových služeb však neustále rostou a údržba dřevěné konstrukce může zatřást rodinným rozpočtem.

Pro všechny, kteří mají zájem o zastřešení bez údržby je zde naše hliníková pergola, která dokonale splňuje všechny potřebné nároky na kvalitu i funkčnost. Z praktického hlediska je hliníková pergola bezúdržbová. Materiály použité na její výrobu jsou povrchově upraveny tak, že nevyžadují žádnou speciální péči. Navíc hliník nepodléhá vnějším povětrnostním vlivům a je proto nejvhodnějším materiálem na vnější použití. Až na příležitostné vyčištění lamel od listí a prachu nepotřebujete nic řešit.

Hliníkové pergoly s praktickými doplňky

Moderní stavby vyžadují moderní řešení, které zpříjemňují každodenní život. Slunce ani letní déšť již nebudou překážkou. Vrchní hliníkové lamely, kterými jsou hliníkové pergoly Maranza vybavené, se jednoduchým mechanickým otočením úplně zatáhnou, čímž se stávají nepropustnými a vy si můžete dokonale vychutnávat odpočinek při příjemné večeři s rodinou a přáteli za každého počasí. Lamely jsou vybaveny odtokovými kanálky, kterými je voda odváděna přes nohy konstrukce do země.

Při chladnějším nebo větrném počasí můžete využít boční rolety, které kromě estetické funkce mají i praktický význam. Omezují průnik slunečních paprsků a díky mimořádně silné a odolné síťovině propustí jen potřebné množství vzduchu. Pod pergolu bude vždy zajištěna perfektní pohoda pro posezení na ratanovém nábytku. Boční rolety jsou vybaveny strunovým mechanismem. Mírným potažením se roleta vrátí do výchozí polohy.

Hliníkové pergoly v bílé a antracitové barvě

Dnešní trend moderních staveb je úzce spjat z dvěma barvami - antracitovou a bílou. Přesně v těchto barevných odstínech dodáváme i naše hliníkové pergoly. Moderní antracitová barva která se výborně hodí k dnešním jednoduchým až avantgardním stavbám nebo matná bílá, která výborně doplňuje nejen klasické rodinné domy ale hodí se také k prvensálskemu nebo skandinávskému stylu bydlení.

Ještě stále váháte? Viz kompletní nabídku na našich stránkách www.bamboo.sk a www.drstudio.cz. Naši konzultanti vám ochotně poradí, zajistí dopravu i montáž a vy se můžete ponořit do ničím nerušeného relaxu za každého počasí. Navíc, nemusí to trvat příliš dlouho. Dodávku umíme zabezpečit už do dvou týdnů.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze