Zahradní nábytek vhodný na terasu i do zimní zahrady

Kategorie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Zahradní nábytek vhodný na terasu i do zimní zahrady

Cítíte jaro ve vzduchu stejně jako my?

Jsme přesvědčeni, že určitě ano. Jak si vybrat nový ale zejména vhodný zahradní nábytek? Nevěřili byste, ale rozhodnout se pro některý typ není vůbec jednoduché. Záleží na mnoha faktorech a jejich kombinací. Výběr nábytku na terasu nebo balkon netřeba nechávat na poslední chvíli a proč nevyužít předsezónní slevy? V následujících odstavcích si představíme hned několik možností, o kterých můžete při výběru vhodného zahradního nebo ratanového nábytku uvažovat.

Zahradní slunečníky a nábytek na terasu se značkou kvality

 

Při představě zahradního nábytku se každému z nás vynořují pocity z letní dovolené. Klid, když ležíte na písečné pláži na pohodlném lehátku a před sluncem vás chrání moderní zahradní slunečník. Přesně tento pocit ve vás chceme navodit. Pocit oddechu, relaxu a pohody. Po každodenním shonu si ho po práci přece zasloužíte. Na našich internetových stránkách www.bamboo.sk a www.drstudio.cz si vyberete z nabídky toho nejlepšího co v kategorii zahradního nábytku můžete najít. Sedací soupravy z umělého ratanu, moderní hliníkové sezení nebo luxusní teakové sestavy. Prodáváme už dlouhá léta jen nejkvalitnější sortiment od ověřených dodavatelů. Pro značky Oltre, ZUMM, VIMINE máme na území Slovenska, Česka a Maďarska výhradní zastoupení s dalšími o této možnosti jednáme - vzpomenu například renomovaného výrobce z Německa značku STERN.

Kromě nábytku najdete na stránkách i kvalitní zahradní slunečníky značky PLATINUM, od minulého roku také hliníkové pergoly GAZEBO se sklopnými střešními lamelami.

Hliníkové pergoly výrazně prodlouží vaši zahradní sezónu

 

Letní déšť nebo neočekávaná letní bouřka již nejsou problémem. Pomocí jednoduchého mechanismu ručně zatáhnete stropní žaluzie a klidně pokračujete v diskusi s přáteli na luxusní sedací sestavě. Počasí neohrozí ani rodinný oběd nebo večeři při teakovém stolu s křesly z přírodního ratanu. Hliníkové pergoly jsou modulové s délkou až 7,20 metru a dodáváme je v atraktivních barvách - matné bílé a moderní antracitové. Vhodně zapadnou do exteriérů nejmodernějších rodinných domů a bungalovů. Navíc nás v podzimním nebo jarním počasí, když často pofukuje ještě studený vítr ochrání před chladem. Stačí stáhnout boční rolety a problém je vyřešen.

 

Hliníkový zahradní nábytek - to je moderna v zahradě

 

Už se nemusíte omezovat. Konkurence ve výběru zahradního hliníkového nábytku v dnešní době je skutečně rozsáhlá. Výhodou nabídky v našem internetovém obchodě je kromě rozmanitosti i komplexnost. Kolekce zahradního nábytku ZUMM umožňuje vybrat si z několika sedacích souprav, hliníkových stolů, jídelních setů se židlemi nebo křesly a také zahradních lehátek. Vše je v nabídce ve třech barevných odstínech - světlem, šedém a antracitovém. Terasu nebo balkon si můžete zařídit v jednotném stylu a také barvě.

Teplé odstíny teakového dřeva na zahradních stolech a zahradních sezeních vhodně doplňují moderní prvky hliníkových konstrukcí. Kolekce ZUMM přináší avantgardní a praktické řešení při zařizování terasy moderním zahradním nábytkem.

 

Přírodní ratanový nábytek je symbolem luxusu

 

Nábytek vyrobený z přírodního ratanu je symbolem pohodlí a luxusu. Od nepaměti byl součástí interiérů a exteriérů domů a bytů. Tento pocit můžete zažít i dnes. V naší nabídce najdete široký sortiment nábytku z přírodních materiálů. Ratanové sedací soupravy, jídelní sety do zimní zahrady nebo solitérní křesla a ušáky z banánovníku navodí v každém prostoru pocit exotické dovolené. Přírodní ratanový nábytek můžete umístit i na terasu, pokud je chráněn před negativními vlivy počasí.

Seznamte se se sortimentem zahradního a ratanového nábytku na stránkách www.bamboo.sk a www.drstudio.cz a určitě si vyberete vhodný typ podle svých představ. Zahradní nábytek uveden na stránkách máme běžně skladem a umíme ho dodat do několika dní. Na objednávku samozřejmě zajistíme i jiný sortiment. Stačí když se na nás obrátíte se svými představami

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze