Závěsná postel TiiPii

Kategorie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Závěsná postel TiiPii

Závesné křeslo se stojanem Nester large carbonHoďte všechno za hlavu, přestaňte se znepokojovat, jednoduše jen čtěte, relaxujte, sledujte jak se vaše děti hrají. Užívejte si sluneční paprsky, nebo pouze pozorujte oblaka ať už s přítelem, s láskou nebo jen tak - sami.Právě pro tento účel bylo vytvořeno Tiipii. Jsou za ním lidé s velkou láskou ke všemu, co je spojeno s přírodou.Neváhejte a začněte si vytvářet vaše vlastní příběhy s Tiipii. Musíte občas jen zapomenout na své hodinky a získat zpět kousek času pro sebe - jsme si jisti, že je třeba začít odtud.Potom Tiipii dorazí a vy ho zavěsíte, podělíte se o něj, uděláte si svůj oblíbený drink a skutečně si ho zamilujete.A to je všechno. Naš úkol je splněn. Připojujeme několik námětů jak můžete využít naši novinku. 
Závěsné křeslo se stojanem Nomad medium taupe

Svatba s Tiipii

Přitulte se k vašemu čerstvému ​​novomanželovi nebo dopřejte hostům perfektní místo pro společné sbližování, pro bezchybnou Self a vychutnávání si okolí.
Svatba může znamenat pro děti velmi dlouhou dobu bez běhání a zábavy s ostatními rovestníkmi. Využijte Tiipii! Perfektní místo na hraní pro děti, na odpočinek, houpání nebo místo na úkryt. V noci ho budou vaši hosté milovat jako místečko na koktejl a odpočinek.
Tiipii postel je tím nejlepším svatebním darem. Je to místo kde mohou čerství novomanželé relaxovat a přitulit se k sobě. Mohou si ji navíc vzít na svatební cestu nebo si ji zavěsit v zahradě a vzpomínat na jejich překrásný den.
 Závesné křeslo tiipii bed Bambino pro naše ratolesti
Čas s rodinou

Perfektní únik z každodenní reality, s dostatečným prostorem pro 1-2 dospělé nebo 4-5 dětí. I když - záleží jen na Vás, zda se o něj chcete dělit. Dostaňme děti opět ven. Hrát se, objevovat, houpat se, běhat - o tom to celé je.Tiipii je perfektní skrýš, místo ke čtení nebo dělání domácích úkolů přes slunečné dny. Skvělý způsob jak se promluvit s ratolestmi a dozvědět se novinky, s kterými by se vám jinak nesvěřili.
 


Tiipii děšťový kryt pro ochranu a glamping

Glamping - vezmi mě se sebou

Nezáleží na tom kam jdete, Tiipii je vytvořeno proto, aby vás doprovázelo na každém vašem dobrodružství.
Lehké a jednoduché. Stvořené pro venkovní prostředí. Dostanete ho v pohodlné tašce a váží pouze 5 kg. Postel Tiipii je smontována za pár minut, je odolná vůči plísni a vodě.
Vychutnávejte si okolní prostředí. Jemné kolísání Tiipii uvolní Vaši mysl právě tak abyste mohli plně vnímat krásy přírody a přítomnost partnera.
 Festivaly - Tiipii a festivalová náladaZavěsné křeslo se stojanem nester large bíla
Tiipii miluje hudební festivaly, hudbu a tanec. Máme to také za sebou a víme že nemůžete tančit celý den i noc. Potřebujete čas na vydechnutí. Postavte si Tiipii - neexistuje lepší relax. Pár hodin odpočinku stačí a můžete znovu začít. Energie je dobita.
 
Perfektní místo pro Vaše selfie
Máte oblečený Váš nejlepší outfit, cítíte se skvěle, relaxujete v přírodě ve vašem závěsném křesle Tiipii? Perfektní místo a čas na vytvoření šelfu, kterou můžete sdílet na Instagram s přáteli.
 

Závěsné křeslo Nomad medium zelená
Nechte svou mysl vznášet se
Tiipii není jen další houpací síť, je to závěsná postel! Je i pro dva! Pozvolné kolísání Tiipii postele uvolní vaši mysl a naplno si užijete svého společníka. Užívejte si sluneční paprsky, pozorujte mraky, nebo si houpací postel zavěste jen tak v bytě a užijte si domácí pohodu s přítelem, s rodinou nebo sami se sebou.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze