Moderní zahradní nábytek - novinky pro sezónu 2019

Kategorie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Moderní zahradní nábytek - novinky pro sezónu 2019

Tak jako každý rok přinášíme našim zákazníkům řadu zajímavých novinek.  Najdete je na stránce ve více kategoriích.

 

 

 

 

 

 

V zahradním nábytku z umělého ratanu značky Oltre představujeme:

  • zahradní soupravu MONZA v tradičním složení - dvě křesla, dvojkřeslo a stolek
  • rohovou zahradní sedací soupravu z umělého ratanu IMOLA se stolkem. Vnější rozměry 205 x 205 cm.
  • ratanovou jídelní soupravu ASTI s rozměry stolu 155 x 85 x výška 74 cm a šesti křesly.
  • nové typy ratanových lehátek JULIA a ALICE

Vše ve třech barvách výpletu v provedení ROYAL - šedém, pískovém a bílém. Menší rozměry těchto sestav umožňují jejich použití i na balkonech. Stolky při soupravách IMOLA. Mají výšku 55 cm a umožňují využívat soupravu i jako jídelní.

zahradní jídelní sestava z umělého ratanu Imola royal bíla

V kolekci zahradního hliníkového nábytku ZUMM nabízíme:

  • pro náročnější zákazníky rohovou hliníkovou soupravu Coria. V kombinaci s teakovým dřevem vypadá jednoduše skvostně. Máte možnost vybrat si variantu s trojkřeslo nebo menší s dvojkřeslo. Obě možnosti jsou k dispozici ve třech barvách konstrukce
  • příznivci teplejších materiálů si mohou vybrat soupravu BALI s konstrukcí z eukalyptového dřeva. Do menších prostorů je vhodné provedení s pravým a levým dvojkřeslem. Při variantě s trojkřeslem získáte jedno místo k sezení navíc.
  • v kolekci ZUMM navíc přicházíme s novými tvary i rozměry zahradních jídelních stolů. Nové položky jsou stoly BILBAO a MADRIT. Ze tří odstínů šedé si určitě vyberete ten nejvhodnější.
  • nové typy zahradních hliníkových lehátek MURCIA, CORDOBA a ALTEA

Většinu položek nábytku z kolekce ZUMM dodáváme ve třech odstínech hliníkové konstrukce, a to světlešedé, šedé a v moderní antracitové. Chcete-li mít na terase hliníkovou sedací soupravu i zahradní jídelní sestavu ve stejné barvě tak neváhejte.

zahradní set Coria I světlá šedá

Novinky v kategorii luxusního zahradního nábytku

Prakticky všechny položky nábytku v této kategorii jsou našimi letošními novinkami. Převážně se jedná se o zahradní nábytek značky SUNS. Značka je zárukou nejmodernějších tvarů, špičkových materiálů a dokonalého zpracování. Vše se děje pod dohledem uznávaných nizozemských designérů. Soupravy AVELINO, BOSTON, ISLA, DENVER a JAVA se mohou stát ozdobou každé terasy.

Zahradní sedací souprava STOCKHOLM umožňuje i modulové řešení. Z jednotlivých dílů si složíte zahradní rohovou sedací soupravu nebo tradiční zahradní sestavu s křesly a trojkřeslem případně dvojkřeslem.

zahradní set Boston

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze