Kategorie
 
 
 
 
 
Zahradní hliníkové sedací soupravy
 
 

Zahradní hliníkové sedací soupravy

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :
 
 
 

Relax na terase

Odpočinek na slunci a čerstvém vzduchu může být dokonalým receptem na únavu po dlouhém dni v práci nebo ve škole. Prostorná zahrada přitom není podmínkou - stačí terasa a na ní trochu volného místa. Jediná věc, kterou ještě potřebujete je zahradní nábytek. Možností je mnoho. Jak si vybrat? Co třeba zvažovat při nákupu?
 

Lounge nábytek - relaxujte ve zcela novém stylu

Když hledáme perfektní terasový nábytek, v první řadě bychom měli brát v úvahu vlastní pohodlí a pohodlí nejbližších. Vyberte si zahradní hliníkový nábytek vytvořený s důrazem na detail, navrhovaný a vyráběný z vysoce kvalitních materiálů. Na terasách bude váš nábytek vystaven měnícím se povětrnostním podmínkám - dešti, nízkým a vysokým teplotám, silnému slunečnímu záření. Používání materiálů odolných vůči poškození a nástrahám počasí je rozhodující.
 

Hliníkový nábytek na terase - vyšší úroveň odpočinku

Jedním z nejdůležitějších a nejkvalitnějších materiálů, které se používají při výrobě exteriérového nábytku je hliník. Je lehký a přitom dostatečně pevný. Pokud ho chcete přemístit na jiné místo nepotřebujete stěhovací službu, dva lidé to hravě zvládnou. Hliníková konstrukce je odolná proti vlhkosti, rzi, znečištění a odolná vůči deformacím a lámání.
 

Elegance a estetika na terase

Důležitým aspektem při koupi nábytku na terasu je přirozeně jeho vzhled. Designéři navrhují nábytek tak aby byl nejen pohodlný, ale aby potěšil i naše oči. Soupravy jsou často inspirovány nejnovějšími trendy v oblasti umění a designu. Díky takovému nábytku může být i nejjednodušší terasa přeměněna na jedinečné místo na odpočinek. Nejnáročnější požadavky zákazníků splňují mnohé typy našich zahradních hliníkových sedacích souprav. K nejprodávanějším patří soupravy LUGO, PARMA a CORFU.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze