Kategorie
 
 
 
 
 
další kategorie

Sedací vaky

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 

 
 

Vítáme Vás ve světě luxusních sedacích vaků, kde se spojuje špičková kvalita s neuvěřitelným komfortem. Díky výběru jedinečných a mimořádně kvalitních materiálů jsou naše luxusní sedací vaky pravděpodobně nejzábavnějším a nejkomfortnější sedacím vakem na světě. Kvalitní a řemeslně vypracované obaly luxusních sedacích vaků poskytují znamenitý požitek ze sezení. Ale to co dělá luxusní vaky skutečně luxusními je samotná výplň vaků, která je tvořena pěnovými vločkami z paměťové pěny. Paměťovou pěnu známe z matrací. Je pružná, měkká a dokonale se přizpůsobí vašemu tělu.

Něco o paměťové pěně

Paměťová pěna má jiné vlastnosti než běžná pěna. Ty nejvýraznější můžeme shrnout do čtyř bodů:

 

Přizpůsobuje se pomaleji

Tělo se noří pomaleji do paměťové pěny jako do běžné pěny nebo do polystyrénových kuliček

Sedací vak z paměťové pěny perfektně kopírují křivky těla

Rezistentní na mikroorganismy a alergeny

 

Pro tyto základní vlastnosti jsou naše luxusní sedací vaky mimořádně žádané i pro lidi, který trpí například bolestmi zad.

Naši zákazníci si mohou vybrat z více druhů vnějších obalů. Velur, Samet nebo dokonce si můžete vybrat exteriérové ​​luxusní sedací vaky, které jsou mimořádně vhodné pro venkovní použití k bazénům do zahrad.

Nadčasový design luxusních sedacích vaků

Chcete něco změnit? Nové potahy luxusních sedacích vaků jsou nejjednodušším způsobem, jak vdechnout nový život do každého pokoje. Vnější obal se dá jednoduše vyměnit za jiný čím máte stále nový vak. Na výběr máme mnoho potahů v různých barvách a tkaninách. Jsme přesvědčeni, že vždy budeme mít něco, co bude vždy odpovídat vašemu stylu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze