Retro nábytek

Kategorie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Retro nábytek

Retro nábytek do restaurace i kavárny

 

Při stravování už dávno nejde jen o to abychom se dobře se najedli. Ve skutečnosti jsou to vysoce společenské akce, které spojují rodinu, přátele, známé nebo obchodní partnery.

Jaký je skutečně osvědčený recept na úspěch v náročném gastronomickém průmyslu? Popularita prostorů mezi zákazníky spočívá hned v několika faktorech - dobrá lokalita, chutná kuchyně, vysoká úroveň služeb, atraktivní ceny ... Existuje však něco, co výrazně ovlivňuje pověst samotných prostor - je jím zařízení. Všem podnikatelům, kteří chtějí vytvořit neobvyklé, útulné místo s duší a s charakterem, s potěšením představujeme nábytek HoReCa - jedinečnou kolekci nábytku ve stylu retro, díky které bude vaše restaurace nejzářivějším místem na gastronomické mapě města.

 

Retro nábytek do restaurací je vizitkou vašeho podnikání

 

Při vybavení restaurace nebo kavárny byste měli důkladně zařídit interiér i exteriér. O tom, zda se kolemjdoucí rozhodnou pít ranní kávu právě u vás, rozhoduje často vzhled, pohodlí a útulnost interiéru. Nábytek ve stylu retro na drstudio.cz harmonicky spojuje estetické hodnoty s nadprůměrnou odolností a kvalitou. V rozsáhlé kolekci najdete dřevěné jídelní stoly i židle, čalouněná křesla i židle ve stylu retro. Můžete si vybrat i ze široké nabídky retro svítidel a retro věšáků. Najdete tam i designérské kousky vhodné jako solitéry ši exkluzivní sedačky a pohovky, které do prostoru přinesou vzhled skutečného luxusu.

 

Jak vybrat odolný a trvanlivý retro nábytek do kavárny?

 

Při výběru nábytku do restaurace, kavárny, čajovny nebo cukrárny musíte věnovat zvláštní pozornost kvalitě. Intenzivním používáním dostává nábytek pořádně zabrat. Retro nábytek na stránce www.drstudio.cz dokonale zvládne všechny nároky. Můžete si být jisti, že židle, stoly i křesla budou po mnoho let dokonale splňovat náročné požadavky, zatímco hosté budou v pohodlí konzumovat vaše speciality a vychutnávat si aromatickou kávu nebo čaj.

Základem kvalitního retro nábytku je vždy dřevěná konstrukce z tvrdých dřevin buku a dubu, kvalitní povrchová úprava z ekologických materiálů a precizně vypracované čalounění. Ať už je to jídelní židle, křeslo do kavárny nebo barová stolička vše dokonale naplní vaše nároky a potřeby.

 

Retro nábytek vyrobený na zakázku

 

Každý majitel má své představy, jak by mělo zařízení jeho provozu vypadat. Mnozí ocení možnost, že si mohou vybrat vhodnou barvu dřeva nebo čalounění, tak aby vše ladilo a tvořilo ucelený celek. Je pochopitelné, že si na retro nábytek podle svých představ bude muset chvíli počkat. Běžné zakázky dokážeme zvládnout za 4 až 6 týdnů.

Jediné, co musíte udělat, aby vaše provoz zazářila novotou a poskytla dostatek pohodlí mnohým zákazníkům je vybrat si dostatečně včas.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze