Ratanový nábytek pro wellness a SPA který nezklame

Kategorie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Ratanový nábytek pro wellness a SPA který nezklame

Ratanové lehátka a nábytek z umělého ratanu pro wellnes

Slovo wellness má v anglickém jazyce mnohem širší význam než v jakém se používá v našich končinách. Wellness znamená, že žijete ve stavu optimálního zdraví, pohody a vitality a investujete peníze, čas a energii do věcí, které vám je pomáhají dosáhnout a udržet.

Zahrnuje to mimo jiné dobré stravovací návyky, dostatek pohybu a různé procedury, jako jsou masáže a posilování, díky kterým se budete cítit co nejlépe a budete v optimální zdravotní a fyzické kondici. Wellness dělá náš život bohatším, příjemnějším a zdravějším.

Vraťme se však domů. Máme zde velké množství wellness hotelů různých kategorií, které se liší rozsahem a kvalitou služeb. Po každé fyzické aktivitě následuje čas na odpočinek a relaxaci. Naším cílem je poskytnout informace a navrhnout řešení na zařízení právě takových prostorů.

Na drstudio.cz  najdete nábytek, bez kterého se moderní wellness centrum neobejde - jsou to hlavně ratanové lehátka, ratanové odkládací stolky, pohodlné ratanové křesla a židle, závěsné ratanové křesla i stoly a stolky různých tvarů a rozměrů.

Všechny uvedené položky v sobě harmonicky spojují zásadní požadavky, které jsou na nábytek takového druhu kladené - kvalita, spolehlivost, dlouhodobá životnost a účelnost. Jednoduchý design dodává nábytku OLTRE moderní až luxusní vzhled. Seznamte se s nabídkou nábytku pro wellness v našich prodejnách, posuďte kvalitu a vzhled a ověřte si jeho pohodlí.

 

Nábytek z umělého ratanu má ideální vlastnosti pro wellness

Základem všeho je špičkový italský design. Ruku v ruce s kvalitními materiály a precizním dílenským zpracováním je výsledkem wellness nábytek který skvěle vypadá, je spolehlivý a trvanlivý. Zákazníci jistě ocení pohodlí při relaxaci po sauně nebo masáži a zaujme je i luxusní vzhled nábytku z umělého ratanu. Vodoodpudivé čalounění je vhodné do vlhkého prostředí ke bazénem a do odpočíváren ke saunám. Kruhový ratanový výplet z kolekce ROYAL ve třech barvách je pro značku OLTRE typický. Všechno zařízení vašeho wellness centra - ratanové lehátka, křesla z umělého ratanu, závěsné houpací křesla se stojanem a ratanové stoly a stolky můžete mít s naprosto stejným druhem výpletu i čalounění.

 

Kvalitní ratanový nábytek pro špičkové provozy

V sedmnáctileté historii máme za sebou množství realizací v nejznámějších hotelích, aquacentra a restauracích ve více okolních státech. Spokojení zákazníci se k nám vracejí, protože chtějí zajistit zařízení nové provozu nebo doplnit sortiment o naše novinky.

Z nejzajímavějších realizací můžeme zmínit následující:

- Aquapark TATRALANDIA - bambusovým nábytkem a lehátky z tropických dřevin jsme zařizovali pavilón tropického ráj

- Termální lázně Podhájska - dodávka lehátek z umělého ratanu ke bazénem a na terasy. Zařízení restaurace bílým ratanovým nábytkem - pohodlné křesla Leonardo a stoly Rapallo

- Grandhotel Praha - lehátka z umělého ratanu a stolky Romeo.

- Grandhotel Jasná - ratanové lehátka a stolky pro wellness

- Hotel & SPA Wulfenia v rakouském středisku Nassfeld - lehátka z umělého ratanu ke bazénům

- Manifesto Market Praha - zařízení zahradní restaurace - teakové stoly a křesla z neloupaného ratanu

Svým vzhledem, kvalitou a dlouhodobou životností splňuje nábytek z naší nabídky nejnáročnější kritéria na zařízení wellness center v hotelích i SPA..

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze