Luxusní zahradní nábytek záruka spokojenosti a pohodlí

Kategorie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Luxusní zahradní nábytek záruka spokojenosti a pohodlí

Záhradní set JAVACo to je luxus? Můžeme si pomoci jeho definicí podle slovníku cizích slov. Luxus to je přepych, nádhera, velkolepost, honosnost, zcela výjimečná dokonalost ve způsobu života, bydlení, oblékání a podobně. Je synonymem bohatství, komfortu, nadbytku, pohodlí, přebytku a prosperity. Luxusní je prostě vynikající a tedy nejvyšší kvality.Myslíme si, že tyto vlastnosti splňuje několik zahradní soupravy z naší nabídky a vytvořili jsme proto na stránce kategorii luxusní zahradní nábytek.

 

Vzhled a pohodlí na prvním místě

Náš nábytek navrhují špičkoví odborníci a nejdůležitějšími požadavky je unikátní vzhled a perfektní pohodlí. Terasa se stává rozšířením našeho obýváku. Navrhnout něco nové a originální v sortimentu zahradního nábytku není nic jednoduché. Konkurence a nabídka je obrovská. Přesto přicházíme stále s novými řešeními. Zákazník si může vybrat nejmodernější tvary i soupravy laděné v rustikálním stylu. Našim luxusním zahradním nábytkem si můžete zařídit terasu při moderním rodinném domě i při zrekonstruované dřevěnici nebo srubu. Souprava ISLA je univerzální řešení pro každý prostor.

Záhradní set ISLA

Jen špičkové materiály

Na konstrukci nábytku se nejčastěji používá hliník. Je to lehký a pevný materiál s vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům. Povrchově se dále upravuje tak aby byl celkový dojem ze zahradní soupravy co nejlepší. Pokud vám kov nevyhovuje a chcete mít teplejší materiál je řešením teak. Teak je tropická dřevina nejvhodnější pro tento účel. Jeho vzhled, odolnost vůči vlhkosti a živočišným škůdcům a minimální nároky na údržbu ho předurčují k použití při výrobě luxusního zahradního nábytku, a to tak sedacích i jídelních souprav.
Důležitou součástí terasových sedacích souprav je kvalitní a pohodlné čalounění. Vodoodpudivé látky a vzdušné rychleschnoucí pěny jsou častou součástí řešení.
Záhradní set STOCKHOLM

Kvalitní zpracování a dlouholetá záruka

Náš nábytek je vyráběn s láskou a se smyslem pro detail. Nic nenecháváme náhodě. Na základě dlouholetých zkušeností víme, co je důležité a víme jak kvalitu zajistit. Takto dosahujeme spolehlivost našich výrobků a spokojenost zákazníků. V konečném důsledku je výsledkem skutečnost že na některé soupravy můžeme poskytnout záruku 5 let, což daleko převyšuje současné legislativní požadavky. Podrobnější informace dostanete na našich prodejnách.

 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze