Zahradní nábytek není snadné vybrat

Kategorie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Zahradní nábytek není snadné vybrat

Zahradní sedací souprava MILANOS otázkou, jaký vhodný zahradní nábytek si vybrat, se setkáváme prakticky dennodenně.
Při své práci s našimi zákazníky jim vždy položíme následující otázky: 
Kde chcete mít umístěný nábytek? Je místo kde bude nábytek umístěn překryté? Jaký materiál si přejete zvolit?
Je to jen pár otázek z mnoha, které při komunikaci se zákazníky používáme. A právě tyto mají být ty rozhodující, které je třeba zvážit při koupi zahradního nábytku. V následujícím článku si probereme jednotlivé možnosti.

 

Zahradní sedací soupravy - je výběr materiálu důležitý?

Samozřejmě že ano. Zahradní nábytek je vybavení, které se nekupuje na krátkou dobu. Je to sortiment, která se kupuje na delší období aby svým majitelům naplňoval jejich potřeby a dokonale sloužil.
Abychom nábytek mohli využívat dlouhodobě je třeba zvolit skutečně vhodné a kvalitní materiály. V nabídce je hned několik typů materiálů, které splňují nejnáročnější požadavky na výrobu zahradního nábytku.
Na výplety se nejčastěji používá tzv umělý ratan, který je vyroben z polyethylenového nebo polyuretanového vlákna. Zahradní sedací soupravy či zahradní jídelní sestavy vyrobené z tohoto materiálu vám budou slouží po mnoho let. Vyznačují se trvanlivostí v každém ročním období s minimálními požadavky na údržbou. V naší nabídce máme převážně modernější kruhový výplet z kolekce ROYAL. Oproti nejběžnějším plochým výpletem je hrubší a odolnější proti mechanickému opotřebení.
Pro náročnější zákazníky jsou v nabídce modernější materiály jako jsou hliník a teakové dřevo a jejich kombinace. Zahradní sedací soupravy vyrobené z těchto materiálů přinášejí do moderních zahrad punc luxusu. Soupravy nevyžadují téměř žádnou údržbu a jsou určeny k použití na krytou i nekrytou terasu. V naší nabídce najdete vše, co náročný zákazník vyžaduje. Luxusní sedací soupravy dokonale naplní všechny vaše představy. Chvíle strávené na těchto soupravách budou nenahraditelně a budou pro vás zážitkem.
Pro klasiků je tu stále moderní a nadčasový ratanový nábytek. Přírodní ratanový nábytek se svým designem hodí do starších ale i moderních staveb a zahrad. Praktičnost a nízkou hmotnost nábytku ocení každý člen rodiny. Dítě či starší člověk si své oblíbené křeslo umístí přesně tam kam třeba. Netřeba zapomínat že houpací křesla z přírodního ratanu jsou vhodné i jako dar k životnímu jubileu.
Ratanový nábytek je vhodný nejen do interiéru. Využijete ho i v zimních zahradách a exteriéru, pokud je chráněn před povětrnostními vlivy.

Zahradní jídelní souprava z umělého ratanu Monza Royal písek

Hledáte inspiraci pro koupi zahradního nábytku?

Už nemusíte! Vše potřebné pro koupi zahradního nábytku máte pod jednou střechou. Na naší stránce drstudio.cz najdete rady, doporučení ale zejména široký výběr nábytku.
Drstudio.cz - jsme s vámi již 17 let ....

Zahradní sedací souprava STOCKHOLM II.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze