Objevte kolekci záhradního ratanového nábytku Vimine®

Kategorie
 
 
 
 
 

Objevte kolekci záhradního ratanového nábytku Vimine®

Vimine Natural Wicker® je exkluzivní značka, která nabízí nábytek a zahradní doplňky z neloupaného ratanu a teaku. Najdete zde ručně vyráběný nábytek z ratanu (zahradní ratanový nábytek, pohodlné ratanové soupravy, teakové stoly, ratanové křesla a židle, zahradní houpací křesla, závěsné ratanové křesla, květináče, proutěné košíky a ratanové koše). Značka VIMINE nabízí svým zákazníkům spojení luxusu, elegance a pohodlí z přírodního ratanu a teaku v koloniálním stylu. Nábytek a doplňky VIMINE jsou ručně vyráběné s maximální péčí o životní prostředí, protože respektujeme přírodu.

Nábytek a zahrada
Zahrada je místem kde chceme hodit své starosti za hlavu a zapomenout na problémy každodenního života. Vstupte do vaší soukromé oázy odpočinku, relaxu a klidu. Nedílným společníkem svěžích květin, jezírek a ovocných stromů je i nábytek. Představujeme ratanový nábytek - unikátní řešení určené pro zahrady a balkony pro všechny, kteří hledají originální vybavení, které se harmonicky doplňuje s přírodou.
 
Ratanový nábytek - způsob jak zpříjemnit čas strávený na vaší zahradě.
Záhradní teakový jídelní set Lyon 300 cm I.Inspiraci pro vytvoření ratanového nábytku z kolekce VIMINE byl koloniální styl, který neztratil svůj význam ani navzdory neustále se měnícím trendům. Kombinace elegantní, dekorativní formy s ratanovou přirozeností vyústila do vytvoření nekonvenční kolekce, která se bude používat v rustikálních i moderních zahradách.
 
Záhradná lampa TOULOUSEBohatá kolekce VIMINE se skládá ze široké škály nábytku a doplňků. Nabízíme vám klasické soupravy sestávající z pevného stolu a elegantních židlí a křesel odolávajících vnějším faktorům. Všechny výrobky jsou zaručeně připraveny snášet nástrahy naší matky přírody. Aby zařízení zahrady bylo komplexní, nemůže chybět příslušenství - svítilny, podnožky, taburety, stolky, květináče a koše. Jedná se o detaily, které dělají z celé kompozice umělecké dílo s čistým charakterem, jedinečným stylem a nezaměnitelným pocitem z každého okamžiku stráveném v jeho přítomnosti. Zahrada se stává magickým místem s rafinovanou schopností vás dostat do relaxační pohody.
 
Ratanový nábytek - perla designu ve vaší zahradě
Záhradní ratanové křeslo MarseilleObohaťte terasu nebo balkon soupravou přírodního ratanového nábytku. Veškerý nábytek a příslušenství z kolekce VIMINE jsou vytvořeny ručně lidmi pro kterých je nábytek životní vášní. Manuální zpracování polotovarů, přesnost řemeslných rukou a používání vysoce kvalitních, speciálně upravených materiálů dělají z každého kusu jedinečný exponát ve vaší soukromé galerii umění.
 
VIMINE pro planetu
Péče o životní prostředí je součástí politiky naší společnosti. Nikdy nepovolíme v naší každodenní práci. Ratan, který se používá k výrobě nábytku, pochází z indonéských plantáží, které fungují v souladu s myšlenkou udržitelného rozvoje, zatímco teakové dřevo, ze kterého se vyrábějí desky, se získává z recyklace.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze