Zahradní nábytek za výrazné slevy - oslavte s námi 17. výročí vzniku firmy

Kategorie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Zahradní nábytek za výrazné slevy - oslavte s námi 17. výročí vzniku firmy

Slevy na zahradní nábytekAktuální a pro nás velmi významnou událostí je 17. výročí vzniku naší firmy. V této souvislosti jsme připravili příjemné překvapení i pro naše zákazníky. Oslavte s námi tuto událost a nakupujte vybraný sortiment s výraznými slevami.

Doufáme že snížení ceny o 17 i více procent na kolekce zahradního nábytku značek Oltre, ZUMM a VIMINE, zahradních slunečníků značky PLATINUM a dalšího sortimentu budou pro vás silnou motivací abyste si právě teď zakoupili kvalitní zboží za lákavou cenu.

Akce platí do 29. července. Navíc, na naše výrobky nemusíte čekat dlouhé týdny. Většinu sortimentu máme skladem s dodací dobou již do 7 dní. Nejvýznamnější mezníky z naší historie.

V roce 2002 jsme otevřeli prodejnu v Martině s nabídkou širokého sortimentu kvalitního ratanového a orientálního nábytku. Kvalita je mimochodem atribut který je pro nás hlavní prioritou během celého období existence firmy.

V roce 2005 jsme zařadili do nabídky bambusový sortiment. Bambusové tyče a rohože, opory na popínavé rostliny prodáváme především prostřednictvím několika zahradních center ale drobní zákazníci využívají i možnost zakoupit si položky z našeho sortimentu přes internet. Nabídku bambusových výrobků jsme postupně doplnili o nábytek z bambusu.

V roce 2010 došlo k výraznému průlomu v našem podnikání. Vzhledem na zvýšenou poptávku jsme získali výhradní zastoupení značky Oltre na prodej zahradního nábytku z umělého ratanu. Zahradní sortiment postupně převzal rozhodující místo v našem sortimentu. Jeho nabídku neustále rozšiřujeme a přidáváme i zahradní doplňky jako květináče, svítidla a ochranné kryty, ale také slunečníky, markýzy a grily. Ve snaze přiblížit se k zákazníkovi a dát mu možnost nejen vidět na internetu ale také si nabytek reálně vyzkoušet jsme postupně otevřeli pobočky v Nitře - v roce 2010 a Bratislavě - v roce 2012. Na základě dlouhodobé spolupráce s dodavateli jsme získali výhradně zastoupení na prodej zahradního nábytku a doplňků i pro Českou republiku a Maďarsko.

Následně jsme v roce 2014 otevřeli i naši prodejnu v Praze. Nabídku společnosti DR štúdio,  s.r.o. si můžete prohlédnout na stránce https://www.bamboo.sk/.

Filozofie a cíle

Filozofií společnosti DR studio CZ, s.r.o. je dodávat kvalitní zboží za přijatelnou cenu. Tomuto cíli podřizujeme všechno. V každé prodejně najdete vystavené nejprodávanější položky a věnovat se vám budou zaměstnanci, kteří vám dají všechny důležité informace.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze