Kategorie
 
 
 
 
 

Závěsné houpací křeslo UOVO písek

Závěsné houpací křeslo
Závěsné houpací křeslo UOVO písek
 
Ušetříte: 15 %
Top
Povyšte zahradní oslavy, letní grilování či zasloužený prázdninový odpočinek na nezapomenutelný zážitok.Záhradná houpačka Uovo z umělého ratanu od Oltre totiž potěší všechny vaše smysly.
Kód:LHW9240
Výrobce:OLTRE
Dostupnost
Dostupnost: na poptávku
Běžná cena: 17.827 Kč Vaše cena: 12.523 Kč bez DPH
15.153 Kč s DPH


Zavolejte nám
‭+420 727 936 739‬

Exkluzivní závěsné houpací křeslo uovo

Zahradní vybavení nemusí být omezeno na stůl a židle. Všem, kteří chtějí tvořivě zařídit své okolí a oceňují moderní řešení, je pro nás velkým potěšením představit závěsné křeslo uovo. Jakmile padnete do objetí hluboké, postavené židle, která se volně otáčí na kovovém rámu, uvidíte, co je skutečné pohodlí.
Křeslo visí v zahradě - chuť blažené lenosti

Zavěšené křeslo z kolekce Oltre harmonicky kombinuje funkční a estetické kvality. Hlavním stavebním materiálem nábytku je umělý ratan - materiál, který ukradl srdce milovníky relaxace pod širým nebem, přičemž konkurenti daleko zaostávaly. Syntetický ratan s hustou nepropustnou strukturou je neproniknutelnou bariérou pro prach a vlhkost, díky čemuž si mohutné křeslo zachovává svůj bezchybný vzhled i přes působení škodlivých faktorů.

Výhody křesla visícího na zahradě ocení zejména ti, kteří milují praktický design. Originální oválný tvar harmonicky zapadá do nejnovějších trendů a dodává prostoru skutečný luxus. Zavěšené křeslo vytváří perfektní podmínky pro dobrý odpočinek - vše, co musíte udělat, je sedět ve velkém, zasněném interiéru a cítit lehkou houpačku zaměřenou na vaši oblíbenou knihu nebo hudbu v naprosté izolaci od okolí.
Křeslo visí na zahradě

Exkluzivní závěsné křeslo nemusí být umístěny pouze na vaší terase či zahradě. Díky promyšlenému designu můžete pověsit křeslo uovo pod strop v obývacím pokoji nebo v dětském pokoji. Designérský nábytek bude zajímavou výzdobou uspořádání a funkčním kusem nábytku, který zpříjemní čas v dlouhých podzimních a zimních večerech.

Rozměry s konstrukcí: 105 x 195 x 105 cm (délka x výška x šířka)
Hmotnost 30 kg
Materiál výplet z polyetylénu, povrch z polyesteru impregnovaného teflonem - ve všech houpačkách jsou polstry šedivé - podsedák má protiskluzovou mřížku, konstrukce z kovu
Čištění  utírat navlhčeným hadříkem, vapkou
Zásilka obsahuje 1 balík
Nosnost 120 kg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze