Kategorie
 
 
 
 
 

Zahradní slunečník Challenger T1 3 x 3 m

Zahradní slunečník Challenger
Zahradní slunečník Challenger T1 3 x 3 m
Zahradní slunečník Challenger T1 3 x 3 m
Zahradní slunečník Challenger T1 3 x 3 m
 
Ušetříte: 30 %
Akce
Robustní a stylový slunečník Challenger T¹ Vás efektivně ochrání před ostrým sluncem či menší přeháňkou, zároveň přinese do Vaší zahrady nádech moderního designu.
Kód:7142E/6254
Výrobce:VIMINE
Dostupnost
Dostupnost: do 14 dní
Běžná cena: 24.958 Kč Barvy slunečníků: Taupe, Hmotnosť podstavy: 120kg, Barva rámu: Antracit: 14.439 Kč bez DPH
17.471 Kč s DPH


Zavolejte nám
‭+420 727 936 739‬
 

Zahradní slunečník Challenger T¹ v sobě kombinuje funkčnost a design, široký vrchní kryt 3x3 metry díky své velikosti hravě "zakryje" větší plochy a bude chránit Vás i Váš nábytek před náhlými změnami počasí. Manipulace se slunečníkem Challenger T¹  je opravdu jednoduchá, ale zároveň je stabilní a trvanlivý co zajišťují hliníková konstrukce a 120 kg a 150kg spodní podstava. Díky hliníkovému rotátoru můžete otáčet nohu slunečníku o 360 stupňů a tak nastavit místo zastínění, aniž byste museli přemisťovat celou konstrukci. 

Řada slunečníků Challenger představuje modely, které jsou charakteristické zvýšenou kvalitou a funkčností. Vrchní kryt je z polyesteru potaženého polyuretanem - takže je odolný vůči vodě a prachu. Hliníkový rám byl zvětšen a zpevněný na tloušťku 86x53 mm, což zaručuje lepší stabilitu a trvanlivost rámu. Rukojeť slunečníku byla také zvětšena a na rozdíl od řady SolarFlex je odlita z hliníku. Deštníkové rameno je vybaveno speciálními napínacími pružinami, které dodávají slunečníku větší odolnost a ochranu před větrem a zároveň zajišťují, že vrchní látkový kryt bude neustále v napnutém stavu.

Vrchní kryt je z polyesteru potaženého polyuretanem - takže je odolný vůči vodě a prachu. Hliníkový rám byl zvětšen a zpevněný na tloušťku 86x53 mm, což zaručuje lepší stabilitu a trvanlivost rámu. Rukojeť slunečníku byla také zvětšena a na rozdíl od řady SolarFlex je odlita z hliníku. Deštníkové rameno je vybaveno speciálními napínacími pružinami, které dodávají slunečníku větší odolnost a ochranu před větrem a zároveň zajišťují, že vrchní látkový kryt bude neustále v napnutém stavu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze