Kategorie
 
 
 
 
 
další kategorie

Zahradní sedací soupravy

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 
Zahradní sedací souprava FLORINA
AkceSkladem

Zahradní sedací souprava FLORINA

55.710 Kč 44.568 Kč
Zahradní ratanová sada MONZA šedá
NovinkaAkceTop

Zahradní ratanová sada MONZA šedá

27.370 Kč 21.896 Kč
Zahradní set CORIA I světle šedý
NovinkaAkce

Zahradní set CORIA I světle šedý

92.361 Kč 73.889 Kč
Zahradní set CORIA II tmavě šedý
NovinkaAkce

Zahradní set CORIA II tmavě šedý

107.279 Kč 85.823 Kč

 
 

Zahradní sedací soupravy - komfort na terase ...

Kde je to nejlepší místo na trávení teplých letních odpoledne? Co vám umožní odtrhnout se od běžné reality a ztratit se v blahodárné relaxaci? Samozřejmě, je to odpočinek na vaší terase. Ať už dáváte přednost nicnedělání a opalování, nebo pokud dáváte přednost rušným společenským aktivitám či grilování, naše zahradní sedací soupravy splní vaše očekávání. Objevte široký výběr zahradních sedacích souprav a nechte se okouzlit vizí ideální zahrady, která je nyní k dispozici na dosah ruky.                         

Radost z tvorby díky modulárním systémem

Při tvorbě zahradních sedacích souprav jsme se řídili jediným cílem - poskytnout našim zákazníkům co největší komfort při sezení. Díky použití pečlivě vybraných materiálů, odpočinek na našich zahradních sedacích soupravách a pohovkách je čistá radost. Odolné vůči vodě a nečistotám zůstane váš nábytek celé roky neporušený. Konstrukce nábytku vám dává možnost vytvořit libovolný rozměr, který lze kdykoli měnit v závislosti na svých potřeb. Zařízení velkých teras nebo naopak malých balkonů nebylo nikdy jednodušší a zábavnější než nyní. Naše zahradní sedací soupravy jsou nejen funkční, ale i estetické. Módní design a elegance zároveň, za použití těch nejkvalitnějších materiálů, dělají z každého výrobku jedinečný kus.

Zahradní sedací soupravy - synonymum kvality

V našich zahradních sedacích soupravách není místo na žádné kompromisy. Každý kus nábytku má promyšlenou konstrukci vyrobenou profesionály za použití nejkvalitnějších materiálů. Ostré slunce, déšť, sníh nebudou mít negativní vliv na vzhled vaší oblíbené zahradní sedací soupravy. Dokonalost řemeslného zpracování je viditelná v každém detailu, dokonce i v těch nejmenších detailech.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze