Kategorie
 
 
 
 
 

Zahradní ratanová sedací souprava MILANO II. šedá

Zahradní ratanová sedací souprava
Zahradní ratanová sedací souprava MILANO II. šedá
Zahradní ratanová sedací souprava MILANO II. šedá
Zahradní ratanová sedací souprava MILANO II. šedá
Zahradní ratanová sedací souprava MILANO II. šedá
Zahradní ratanová sedací souprava MILANO II. šedá
Zahradní ratanová sedací souprava MILANO II. šedá
 
Ušetříte: 20 %
AkceTopSkladem
Variabilní souprava MILANO II z kulatého umělého ratanu. Složte si zahradní soupravu podle vašich možností a potřeb.
Kód:SET/MILANO/R/II/S
Výrobce:OLTRE
Dostupnost
Dostupnost: 7-14 dní
Běžná cena: 59.564 Kč Vaše cena: 39.381 Kč bez DPH
47.651 Kč s DPH


Zavolejte nám
‭+420 727 936 739‬

Z více dílů MILANO z kulatého umělého ratanu si jednoduše můžete poskládat nejvhodnější řešení pro vaši terasu nebo altán. Umožňuje libovolný počet kombinací. Souprava na obrázku je pouze jednou z možností jak si můžete soupravu sestavit. Nabízíme tři nejprodávanější sestavy. Všechny soupravy mohou být ze stejných dílů sestavené jako pravé nebo levé, tak jak to vám vyhovuje. Znamená to, že při pohledu zepředu máte roh na pravé nebo levé straně.

Rozměry sady na obrázku:  d: 241 x š: 241 xv: 66 cm, výška s čalouněním 80 cm

Zahradní ratanová sedací souprava z kulatého umělého ratanu  se skládá z dílů / obrázek /: 

  • Roh MILANO 87 cm levý 
  • Středový díl MILANO 72 cm  - 2 ks
  • Roh MILANO 82 cm
  • Roh MILANO 87 cm pravý
  • Stolek MILANO 100 cm

K zahradní rohové sedací soupravě Milano si můžete u nás koupit i jídelní soupravu z umělého ratanu se stejným druhem výpletu i čalounění. Z nabízených možností si můžete vybrat na linku  https://www.drstudio.cz/ratanove-jidelni-sety/

Sada zahradního nábytku Milano II je sestava věnována lidem, kteří chtějí vkusně uspořádat velké prostory. Díky množství komponentů, které se navzájem spojují plastovými spojkami, můžete tvořivě měnit svou terasu. Stolky dodáváme se sklem tloušťky 8 mm a také čalouněním. Djí se proto využít i jako taburetky. 

Souprava je modulová a pokud si ji chcete rozšířit, objednejte si jeden nebo více středových dílů a získáte tak soupravu širší o šířku středového dílu, tj 72 cm a její násobek. Najdete ho na následujícím linku https://www.drstudio.cz/zahradni-sedaci-soupravy/zahradni-ratanovy-stredovy-dil-milano-72-cm/   Stejně máte možnost dokoupit si křeslo Milano s přesně stejným druhem výpletu i čalounění. 

Rohová souprava zahradního ratanového nábytku Milano II.
Milano je kombinací nejkvalitnějších materiálů. Hliníková konstrukce, lehká a trvanlivá, výplet z polyetylénu je odolný vůči vnějším povětrnostním faktorům a opěrky a matrace vyrobené z polyesteru, který je impregnovaný teflonem. Společně s výplní z molitanu vytvářejí dokonalé trio, které přetrvá dlouhá léta neporušené. Čalounění je opatřeno zipem av případě znečištění si jej můžete vyprat - bez přidání aviváže.

K zahradní rohové sedací soupravě Milano si můžete u nás koupit i jídelní soupravu z umělého ratanu se stejným druhem výpletu i čalounění. Z nabízených možností si můžete vybrat na linku  https://www.drstudio.cz/ratanove-jidelni-sety/

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze