Kategorie
 
 
 
 
 

Zahradní ratanová sedací souprava LEONARDO písek

Zahradní ratanová sedací souprava
Zahradní ratanová sedací souprava LEONARDO písek
Zahradní ratanová sedací souprava LEONARDO písek
Zahradní ratanová sedací souprava LEONARDO písek
 
Ušetříte: 20 %
Top
Sedací souprava LEONARDO z kulatého umělého ratanu se skládá z pohovky, dvou křesel a stolku
Kód:LEONARDOSETW
Výrobce:OLTRE
Dostupnost
Dostupnost: na poptávku
Běžná cena: 26.793 Kč Vaše cena: 17.715 Kč bez DPH
21.435 Kč s DPH


Zavolejte nám
‭+420 727 936 739‬

Elegantní sada zahradního ratanového nábytku Leonardo

Elegantní, klasické a nadčasové to je charakteristika sady zahradního nábytku kolekce Leonardo z umělého ratanu. Realizace ideální zahrady nebyla nikdy tak blízko! Vytvořením stylové sady na terase nebo altánku vytvoříte náhradu za luxusní hotely nacházející se v nejkrásnějších koutech světa.
 
Nechte se svést

Sada zahradního ratanového nábytku lolekcie Leonardo vytváří dvě křesla, pohovku a malý stolek. Pro nábytek, který by měl harmonicky zdůrazňovat výhody vašeho domova, si můžete vybrat ze tří barev. Extrémně elegantní bílá zvýrazňuje vlastnosti minimalistických, uspořádaných zahrad, odstínů šedé dokonale zapadá do konzervativního skandinávského stylu, zatímco univerzální písková doplňuje téměř všechny stylové vize.
Sada zahradního ratanového nábytku kolekce Leonardo - krása a harmonie

Kromě úžasného designu má Leonardo v sobě i něco jiného. Jakmile sedíte v křesle nebo na pohovce, můžete si být jisti, že nenahradíte Leonardo jiným modelem. Měkké polštáře a dokonalý tvar zaručují vysoký komfort používání nábytku. Polyesterový prýmek je materiál vytvořený pro zahradní nábytek díky své vysoké odolnosti vůči vnějším faktorům, jako jsou srážky, extrémní teploty a UV záření. Naše sada zahradního nábytku Leonardo je cenným výsledkem toho, co je krásné s tím, co je odolné a užitečné.


Konstrukce je ze svařovaného hliníku, výplet z kvalitního kulatého polyetylénu, čalounění z polyesteru impregnovaného teflonem - může se prát, bez aviváže.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze