Kategorie
 
 
 
 
 

Zahradní ratanová sedací souprava IMOLA šedá

Zahradní ratanová sedací souprava
Zahradní ratanová sedací souprava IMOLA šedá
Zahradní ratanová sedací souprava IMOLA šedá
Zahradní ratanová sedací souprava IMOLA šedá
 
Ušetříte: 35 %
NovinkaAkceTopSkladem
Zahradní jídelní sestava z umělého ratanu IMOLA royal šedá
Kód:IMOLASED
Výrobce:OLTRE
Dostupnost
Dostupnost: 7-14 dní
Běžná cena: 35.733 Kč Vaše cena: 19.196 Kč bez DPH
23.227 Kč s DPH


Zavolejte nám
‭+420 727 936 739‬
Zahradní nábytek IMOLA - hlubší rozměr odpočinku

Soupravy z řady IMOLA jsou verzí čisté elegance a jemnosti. Zahradní nábytek IMOLA vdechne život do nudného prostoru a poskytne perfektní prostor k odpočinku na terase a zpříjemní letní dny.


Umělý ratan zahradního nábytku IMOLA byl navržen s moderními, minimalistickými zahradami. Sedací soupravu tvoří roh modulární spojený se dvěma pohovkami a konferenčním stolkem. Postavena konstrukce hustě opletená umělým ratanem v jemné barvě je postavena na vysokých nohách, což dodává konstrukci lehkost a jemnost. Celou část doplňují měkké sedadla a polštáře udržované v tlumené šedé. Originální barevná kombinace dokonale ladí s nejnovějšími trendy designu.

Oltre - všechna řešení

Zahradní nábytek IMOLA ocení nejen tvůrci trendů, kteří hledají výrazné a dekorativní vybavení pro terasu, ale i lidí, kteří si cení především funkčnost. Souprava IMOLA je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů (vysoce kvalitní umělý ratan, antikorozní hliník, impregnovaný polyester), které vykazují nadprůměrnou odolnost vůči vnějším faktorům. Můžete si být jisti, že UV záření, extrémní teploty a vlhkost neovlivní nepříznivě stav a funkčnost soupravy.

Souprava se skládá z 3místném pohovky s rohem, 2 místní pohovky a stolku

Konstrukce zahradního nábytku z umělého ratanu je ze svařovaného hliníku, výplet z kvalitního okrúhleh polyetylénu, 8 mm matné-tvrzené sklo, čalounění z polyesteru impregnovaného teflonem - může se prát bez aviváže. Použití kvalitních materiálů zajistí, že sedací souprava může být venku po celý rok.
 
Konstrukce - svařovaný hliník

Výplet - polyetylén

Čalounění - polyester impregnovaný teflonem

Rozměry:

Stůl: 84x84x55 cm

3 místná pohovka s rohem: 205x80x83 cm

2 místná pohovka: 125x80x83 cm
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze