Kategorie
 
 
 
 
 

Zahradní ratanové lehátko ALICE písek

Zahradní ratanové lehátko
Zahradní ratanové lehátko ALICE písek
 
Ušetříte: 20 %
NovinkaAkceTopSkladem
Zahradní lehátko ALICE z umělého ratanu je krása a elegance v každém detailu. Dopřejte si relax s lehátkem ALICE jako na slunné Italské Riviéře.
Kód:LW9220Y
Výrobce:OLTRE
Dostupnost
Dostupnost: 7 dní
Běžná cena: 14.262 Kč Vaše cena: 9.429 Kč bez DPH
11.409 Kč s DPH


Zavolejte nám
‭+420 727 936 739‬
ALICE zahradní ratanové lehátko - kousek ráje na terase

Lenošení na terase zalité v odpoledním slunci je jedním z největších potěšeni, které si v létě užíváme. Od dnešního dne se může relaxace v pohodlí vlastní zahrady stát uklidňujícím a jedinečným zážitkem srovnatelným s návštěvou nejlepšího SPA centra. Všem, kteří chtějí ve své zahradě vytvořit skutečnou wellness zónu, rádi představíme zahradní lehátko ALICE - špičkové vybavení, které učiní léto ještě hezčí.

Umělý ratan - záruka spolehlivosti ve všech podmínkách

Minimalistické zahradní lehátko ALICE bude harmonicky doplňovat zahrady navrženy na základě nejnovějších trendů designu. Nábytek s jednoduchým tvarem je k dispozici v několika módních, hlubokých barvách, takže najdete model, který dokonale ladí s ostatním nábytkem na terase. Tento design není jediným kusem nábytku kolekce Oltre. Kombinace barev s úchvatnou estetikou a funkčnost je dokonalým doplňkem na vaší terase. Struktura umělého ratanu je odolná vůči měnícím se povětrnostním podmínkám a mechanickému poškození, díky čemuž si nábytek zachovává svůj bezchybný tvar po mnoho let intenzivního používání. Výškově nastavitelné opěradlo a měkký polštář pokrývající rám zvyšují pohodlí, takže odpočinek na lehátku ALICE je dokonalý.

Elegantní zahradní lehátko ALICE - luxusní vybavení pro vaši zahradu a terasu

ALICE zahradní lehátko je dokonalým doplňkem v soukromých zahradách, ale i ve vnějších zónách hotelů nebo SPA center. Špičkové vybavení přinese do prostoru luxus, který umožní každému zákazníkovi, aby se cítil opravdu výjimečně.
 

Rozměry:
200 x 65 x 25 cm
Materiál:
Konstrukce - hliník 
Výplet - polyuretan
Čalounění - polyester impregnovaný teflonem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze